Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik után mennyit pihentetek?

Lombik után mennyit pihentetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
??semennyit.
2012. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi lepett meg ennyire ,neked nem javasolták beültetés után a pihenést ,kímélő életmódot ?
2012. febr. 22. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem keddi napon volt a beültetés és azon a héten végig otthon voltam. A másodiknál is valahogy így volt. Szóval durván egy hetet. Első két nap fekvés, utána már sétálgatás a friss levegőn és persze kímélő életmód.
2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

akímélő életmód nem azt jelenti, hogy pihenjek.

Azt tanácsolták ne változtassak sokat. én dolgoztam már másnap.Mégse volt gond

2012. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én a sikeresnél nem sokat. Beülti után mentünk ebédelni, majd este is sétáltam. Pár napot itthon maradtam, de feküdni csak éjszaka.

Azt mondta a lombikos dokim, másnap a maratont is lefuthatom:) De mivel nem szoktam futni, kihagytam:)

2012. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sumergo ***** válasza:
75%
Lehet, hogy véletlen, de amíg mindent úgy csináltam lombikok után, mintha mi sem történt volna, nem sikerültek. Mikor sokat pihentem utána, akkor igen. Már négy hónapos lesz!!!
2012. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Felültem a vonatra, hazautaztam, és a dolgaimat ugyanúgy tettem, mint előtte. Nem vettem ki szabadságot, nem feküdtem. Valószínűleg nem azon múlik. Ilyen módon az első lombik után egy, a második után két babám született!
2012. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 lombikom volt, amelyek közül a 4. volt csak sikeres. Az orvosom azt mondta, hogy higgyük el, ha lenne erre tuti recept, hogy mit kell csinálni utána, akkor ő megmondaná, de ilyen sajnos nincs. Akikkel együtt voltam lányok, mindenki ezt kérdezte.

Példaképp azt mesélte, hogy az egyik betege a beültetés után egyből indultak síelni, ahol még egy kisebb síbalesete is lett, mégis sikerült neki (persze ezt a doki csak utólag tudta meg). De volt olyan is, aki 1 hétig otthon feküdt, semmit nem csinált, szó szerint csak a vécére járt ki, és neki meg úgy sikerült.


Nekem volt olyan sikertelen próbálkozásom, amikor utána itthon voltam 1 hétig szabin, és "kímélő" életmódot éltem, kis séta, sok nyugalom, és volt, amikor másnap mentem dolgozni. Nyilván 50 kilós súlyokat nem emeltem, de azt amúgy sem szoktam.

2012. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:
100%
Lassan elveszitek a kedvem a válaszolástól. Leírom, hogy nálam hogy volt, és ezek tények, erre lepontoztok! Hát remek. Asszem befejeztem a segítséget, nem érdemes őszintének lenni.
2012. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!