Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt peteérés?

Mensi előtt peteérés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a peteéréskor nyúlós átlátszóbb a nyák...de nekem ez mensi előtt szokott lenni egy pár nappal,aztán vizes lesz és megjön!Előtte 2 héttől pedig sűrű,fehér!

Késői peteérésem van?Vagy nincs is?


2012. febr. 22. 10:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Na jól van semmi baj,ne keseredj el!

Legalább tudod hogy mikor van peteérésed!

De azért amíg nem jön meg van remény,de ha nem most,remélem következő hónapban sikerrel jártok!:)

2012. márc. 5. 06:54
 22/31 anonim ***** válasza:
Sia! En vagyok az,meg mindg nem jott meg. Mostmar biztos vagyok benne,hogy mensi elotti peteeresem volt. De meg mindg nem jott meg,5. Napja kesik. Van ket tesztem,amit csinaltam,5-10 perc utan lett rajtuk kis vekony rozsaszin csik, es amit masodjara csinaltam,az erosebb lett. Nem tudom mi lehet ez... Majd kiderul :) veled mi van?
2012. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Na az tök jó hír hogy még mindig nem jött meg!

Lefényképezed a teszteket?Muti meeeeg :)

Velem semmi,most tartok a krémes állapotnál de most van has szurkám is meg a derekam is fájdogált!

Drukkolok neked,hátha az a halványka kis csík erősödni fog!:)

2012. márc. 8. 20:55
 24/31 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom hogy tölti be,a bal oldali vagy az alsó a frisebb. Sztem kicsit erősödött,de ki tudja. Viszont,hogyha 2-an volt pém,akkor meg nem is latszodhatna se a teszten,meg be se agyazodott. De akkor miért ilyen a teszt?! Nem ertem én mar ezt:)

2012. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Meg igazabol csináltam mar néha tesztet,de az 3 nap múlva is az volt. És betettem egy kérdésbe,mindenki gratulált,hogy ez tuti baba. Sztem meg nem.. Nem tudom:( nagyon rossz ez a tudatlanság. Holnap reggel csinálok meg egy tesztet,de nem ilyet. Ez 10-es volt,amit meg vettem az 12,5-ös. Kiváncsi leszek!!
2012. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem néha,hanem nega akart lenni ott az elején:) " csináltam mar nega tesztet..."
2012. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Igen,láttam a kérdésed és szerintem is látszik a 2 csík!

Bár tényleg halvány de ott van!

Hát mindenképp csinálj már tesztet aztán ha erősödik akkor nagy gratula!:)

Meg mindenképp tegyél fel képet róla!:)

Nagyon kíváncsi vagyok és nagyon szurkolok neked!:)

2012. márc. 8. 21:58
 28/31 anonim ***** válasza:
Szia! Most csináltam meg a tesztet, negatív lett. Picit el vagyok kenődve, dehát ha terhes lennék se mutatná még :) Úgyhogy majd jövőhéten ha esetleg nem jön meg. Mindenképp írok!
2012. márc. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

De hát akkor a másik kettő hogy lett 2 csíkos?

Simán látszik,még meg sem kell erőltetnem magam hogy lássam!Két teszt meg csak nem hibás!Főleg hogy az egyik erősebb is lett!

Na de majd jövő héten hátha!:)

2012. márc. 9. 06:27
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát igen, jövöhét kb ilyenkor kell megjönnie. :) Addig annyi idő van még, nem tudom, hogy fogom kivárni! :) Te a ciklusod hányadik napján vagy? Nem ovutesztelsz? Azzal meg tudnád állapitani mikor van kb pé-d? Én a vaterán rendeltem sokat, nagyon olcsón, megérte :)
2012. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!