Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt peteérés?

Mensi előtt peteérés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a peteéréskor nyúlós átlátszóbb a nyák...de nekem ez mensi előtt szokott lenni egy pár nappal,aztán vizes lesz és megjön!Előtte 2 héttől pedig sűrű,fehér!

Késői peteérésem van?Vagy nincs is?


2012. febr. 22. 10:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Szia! Ma reggel csináltam egyet :)

[link]


Nem tudom mi fog kisülni belőle, mert ha pé, akkor nem szabadna megjönnie. Igazából nem érzek semmit, nem fáj a mellem, pedig mindig szokott mensi előtt. Nem tudok már semmit se :) Csak várok, még holnap is csinálok ovu tesztet. Ha erősebb lesz, akkor még jobban reménykedni fogok :))) de lehet, hogy nem szabadna. De ha pé-m lenne, akkor ennyi ideig pozi? Az első vizeletből is?

2012. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ennyi ideig nem jelzi,de reggel jóstesztként alkalmas!

Hát remélem hogy a terhességi teszted is ilyen szép csíkos lesz!:)

Mikor fogsz terhességivel tesztelni?

2012. márc. 3. 11:03
 13/31 anonim ***** válasza:

Szia! Fogalmam sincs! Nem igazán vagyok még ebben járatos, kérek a gyógyszertárban egy nagyon érzékeny, 10-es tesztet. Mivel teszteljek szerinted?

Félek, hogy negatív lesz. Lehet, hogy várok hétfőig, ha addig nem jön meg, akkor tesztelek. Addig meg ovuzok :)

Te hogy állsz? Elmúlt már?

Kiváncsi vagyok, neked hogy lesz ebben a hónapban újra pé-d. Mert ha megint ilyet észlelsz mensi előtt, akkor tuti, hogy az. Erre barátcserjét ajánlottak.

Én is, hogyha most megjön, akkor elkezdem inni a cicka-palástfű teákat, meg elkezdem szedni az Agnus Castus d4-et, az homeos barátcserje. Az segít talán.:)

2012. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Szió!

Teszt javaslat igazán csak annyi hogy ilyen 6-800Ft körüli bőven megteszi!Azt hiszem ilyen a Gravi-HCG, Amazon+, Gabriel!

Ezek 10-esek!

De ha tényleg van baba és vársz még mensi utáni pár napig akkor a vaterás 65Ft-os 25-ös tesztek is tökéletesek!


Nekem már elmúlt,kíváncsi leszek hogy mi lesz ciklus végén,de nem régóta figyelgetem magam,de azóta nekem mindig a végén van ez a taknyos átlátszó!

Viszont jövő hónapban biztos hogy elmegyek dokihoz!

Mikor veszel tesztet?Jövő héten?

2012. márc. 3. 13:49
 15/31 anonim ***** válasza:
Mar nagyon izgulok! Nem akarom beleelni magam,de borzasztó ez a várakozás!!! Szerintem holnap meg csinálok egy ovut reggel,ha erős vagy meg erősebb akkor lehet csinálok holnap egy tesztet,van nálunk 0-24es patika,vagy ha bírom meg akkor megvárom a hétfőt. Csak az bizonytalanit el,hogy nem tudom mikor volt hónap közben pé-m,lehet hogy nem is volt. És most ez az. Nagyon szeretnem ha baba lenne!!!
2012. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia! Csináltam ma reggel is egyet:

[link]

Ilyen lett. szóval már nem olyan erős mint tegnap, ez tuti nem baba. Vagy te mit gondolsz?

Szerintem nekem is csak peteérésem volt. De ez eléggé furi, hogy ilyenkor, mensi előtt.

Valamit ki kell rá találni, mert ha megjön, akkor hiába voltunk együtt, nem tud beágyazódni. De az is lehet, hogy 2 hét mulva fog csak megjönni, mert még se mellfájdalom, se semmi. Jaj, hát nem olyan egyszerű ez, mint én gondoltam :)

Tizenéves korban bármit megteszünk, hogy ne legyünk terhesek, de aztán kiderül, hogy ez nem is olyan könnyű:))

2012. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Szia!


Tényleg nem olyan erős mint tegnap,de még mindig nagyon látszik!

Nem tudom,de az biztos hogy van késői és korai peteérés is,ez tuti!

Hát ha késik majd csinálj egy terhestesztet is hogy biztos legyen,mert ezek az ovus jóstesztek nem mindenkinél megbízhatók!

Azért drukkolok!:)

Amúgy miért nem próbálod meg délután az ovutesztet?

Ha nincs rajta 2 csík,csak reggel akkor még lehet hogy tényleg baba nem?

Holnap is csinálsz jóstesztet? Majd írj hogy mi újság! :)

2012. márc. 4. 11:35
 18/31 anonim ***** válasza:

Szia! :) láttad a reggeli jóstesztemet, az olyan volt, hogy mindkét csík egyformán erősnek látszott. Most a délutánin már nagyon halvány, a kontrollcsik szépen látszik, de a tesztcsík hozzá képest halvány. Lehet, hogy azért van, mert kiürült a szervezetmből az Lh ilyen gyorsan. Pedig 2 órával előtte nem ettem, nem ittam.

Se mellfeszülés, se semmi. Nem érzem, hogy meg fog jönni, de babára utaló jeleket sem érzek.

Ma a párom elmegy egy tesztért, és ha holnap reggelig nem jön meg, akkor megcsinálom.

Bár belül tudom, hogy nem sikerült ez a hónap. De azért még ma is együtt leszünk, hátha csak két hét múlva jön meg, és akkor be tud ágyazódni :)))

Olyan aranyos vagy, hogy így érdeklődsz, nagyon jól esik!!!!!

2012. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Szió!:)

Igen láttam és írtam is hogy még ez is elég erős szerintem,bár nem annyira mint a tegnapi!

Na hát ezt írtam,hogy ha reggel erős és ha délután vagy este nem akkor az jó jel is lehet,mert akkor reggel gondolom a hcg-t érzékeli,ami ugye baba esetén van!

Akkor holnap tesztelsz rendeset? :) Mégis csak az a biztos!Ez a jósteszt nem mindig 100% sajnos!

Nagyon kíváncsi leszek hogy mi lesz az eredmény!Mindenképp írd meg! :)

Persze hogy szurkolok meg érdekel!Azért itt egyszerűbb támogatni a sorstársakat,meg kíváncsiskodni,mert az ismerősök közt nem biztos hogy van rá vevő!:)

Megy a drukk nagyon!!++++++ :) :) :)

2012. márc. 4. 18:02
 20/31 anonim ***** válasza:

Teszteltem ma reggel egy csont negatívat :(

Akkor peteérésem volt. Igaz, csak kétszer voltunk együtt, majd meglátjuk :)) De ha meg megjön, legalább elkezdem szedni a barátcserjét szerintem a két teával, és hátha rendbe teszi a dolgokat :)

2012. márc. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!