Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt peteérés?

Mensi előtt peteérés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a peteéréskor nyúlós átlátszóbb a nyák...de nekem ez mensi előtt szokott lenni egy pár nappal,aztán vizes lesz és megjön!Előtte 2 héttől pedig sűrű,fehér!

Késői peteérésem van?Vagy nincs is?


2012. febr. 22. 10:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha nem keverd össze a fehér folyással, akkor ezek szerint mensi előtt van peteérésed. nincs kizárva, van ilyen.
2012. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van késői peteérésed. A testünk úgy működik normális esetben, hogy tüszőrepedés után el kell telnie 12-14 napnak és csak utána jön meg, ha nem termékenyült meg a petesejt.A peteérés kitolódhat különböző okokból(ilyenkor van az, hogy nem 28 naposak a ciklusok), de a második szakasz mindig ugyanannyi idő!! Akkor fordulhat elő, hogy kevesebb, ha valamilyen hormonális problémád van! "Kóbor" peték vannak, de ez ritka eset! De a nyák, amit írtál, az stimmel!! De nem feltétlen bíznám magam erre a "vizsgálódásra", ha babát szeretnél kellene hozzá még hőmérőznöd, vagy ami biztosabb ovulációs tesztet venned! Ami pedig a legbiztosabb, ha egy nőgyógyász nézi ultrahangon, hogy mikor van peteérésed! :) Nekem így lett babócám, most vagyok 14hetes! :) De nekem a hőm is szépen mutatta mindig, hogy mikor volt pé,a nyákom az nem. Remélem tudtam segíteni! :)
2012. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 ZsZs27 ***** válasza:
Egy barátnőmnek menzesz alatt volt peteérése. Ezt az orvos derítette ki. Babát akartak, egy kicsit fennakadt a szemük amikor megtudták mikor kell próbálkozniuk. De összejött!
2012. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok. Egész hónapban vagy száraz vagyok, vagy sűrű krémes a váladékom. 29-30 naposak a ciklusaim, és a 26-27-napon teljesen egyértelműen átlátszó, nyulós, tojásfehérjés nyákom van. A tegnapi ovutesztem - lett, ma is csinálok egyet mindjárt, és megtudom, hátha ilyenkor van pé-m. De ezt valahogy előrébb kéne hozni, mert ha megjön normálisan pár nap múlva, akkor nincs idő a babának a beágyazódásra. Én a következő ciklusomban megprobálom a cickafarfű-palástfű teákat.
2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

Meg csináltad a tesztet?

2012. márc. 1. 17:03
 6/31 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Igen csináltam ma is egyet. Erősebb lett, mint tegnap. Vasárnap kéne megjönnie, de még semmi, nem fáj a mellem, semmi mensire utaló tünet.

A tegnapim ilyen lett:

[link]

A mai meg ilyen:

[link]

Holnap reggel is csinálok egyet. Nem tudom mire számítsak. Lehet, hogy másnak sokkal erősebb a csík ha pozi, de nekem ha negatív, akkor szinte nem is látszik, ezért furcsállom most ezt, így ciklus végén.

Te kedves kérdező, nálad mi a helyzet?

2012. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!

Hát szerintem ez vehető pozinak,tök erősen látszik!

A folyásod is igazolja egyébként?


Én már túl vagyok a mensin,szóval fogalmam sincs!

Nekem régen azt mondták hogy a sűrű,fehér,krémes folyás utal a ovura,most meg a nyúlós ragadósat írják mindenhol....hát akkor döntsd el hogy melyik az igaz!:)

Has szurkám meg ilyenek is mensi előtt szoktak lenni,és nem görcs hanem szurka...szóval ki tudja,majd elmegyek orvoshoz és megtudakolom!:)

Neked van testi tünete a peteérésnek vagy csak az ovuteszt ?

2012. márc. 2. 16:50
 8/31 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező! :)

A ciklusom 26. napján (egyébként kb 30 naposak a ciklusaim) nagyon sok, átlátszó, nyúlós, tojásfehérjés nyákom volt, kb 2 napig. Akkor kezdett el az ovu teszt erősödni, és ma már ilyen pozi volt. Holnap még csinálok. De elvileg vasárnap már megjön, szóval 3 napos luteális fázis, az elég gyötrelmes. :( Lehetséges, hogy kitolódik, és csak később fog megjönni, ilyen még nem volt velem, ugyhogy nem tudom. De én igazából a babában bízom legbelül, hogy azért volt furcsa nyákom, meg azért kúszik feljebb az ovuteszten a csík, a Hcg miatt. Mert ugye lehet jóstesztként is használni. De ha csak pé volt, vagy van, akkor jövő hónapban valahogy előrébb kell hozni :)

2012. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem csatolni a képet, erősebb lett a 2. csík,mint a kontroll csík. De mar nincs tojasfeherjes nyakom. Holnap is csinálok ovut. Hat ez rejtély most nekem:) szeretnem ha babát jelezne,mint jósteszt,de szerintem csak a késői pé-met jelzi. Majd kiderül!:)
2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Hát nagyon drukkolok neked!

Jóstesztként azt hiszem reggel működik,nap közben nem!

Szóval ha reggel csináltad őket akkor simán jelezheti a babát!

De akkor tesztelni mikor fogsz?Megvárod a mensid napját?


Azért nem értem ezt az egészet mert van aki késői peteéréssel mensi előtt pár nappal lett terhes!Akkor mégis csak van ideje a babának megtapadni...

De elvileg mindenképp 14 nappal a peteérés után kéne megjönnie!De akkor hogy van késői peteérés?

Na nekem ez egyre magasabb!:):):):)

Mindenképp írj hogy mi újság!Nagyon kíváncsi vagyok!:)

2012. márc. 3. 07:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!