Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakik eltüntetek?...

Görbeszakik eltüntetek? Szerintetek lehet baba gyanus?

Figyelt kérdés

Korai még hogy egy ideje fáj a pocim és mátol hányingerem van és elkezdett fájni picit a cicim.Ha időtök engedi kukkantsatok rá lécci.:-)

Jól esne egy kis biztatás persze őszinte választ kérek.:-)

Mikor teszteljek érdemes lesz 15 re nem várnám de nagyon nem..Görbével rendbe minden tudom nem számit de napközben 37 folyamatosan.Olyan mintha beteg lennék de nem vagyok. [link]


2009. jún. 5. 20:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Á nem agressziv kenyérre lehet kenni:-)) szó szerint.:-)nagyon bamba imádja a gyerekeket de nagyon..:-)

Imádom nagyon anno menhelyről hoztam 4 hetes volt még aznap éjjel rohantunk a dokihoz hogy mi baja van mert nem mozgott meg nem evett ivott.rögtön infuzio gyógyszerek semmi baja nem volt csak kedéjbeteg volt a drága hamar lett elszakirva a gazditol vagyis kidobták de megmenekült és most itt horkol mellettem.:-)Ugyhogy cumiztattam anno :-)gyerekkoromba volt cicánk akkor valoszinű én is átestem gondolom.18 évig volt velünk és voltak kölykei is mert mindig kiszökött.De ugy lesz ahogy mondod ha ebben a honapban nem jön össze a baba akkor nem görbézgetek csak együtt vagyunk nem figyelgetem magam hátha ugy jobb.Jajj bárcsak összejönne nagyon nagyon szeretnék már anyuka lenni.Már régóta de albérletbe nem szerettünk volna a szivem mélyén szerettem volna de tudtam nem szabad.Remélem neked is összejön minden amit szeretnél mert megérdemled mert egy tiszta sziv csaszi vagy!Hatalmas a szived és sokaknak segitesz!Ilyen emberkék kellenének minden eü intézménybe!

2009. jún. 5. 21:16
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jól esett, nagyon köszönöm :$ :) Igen, én minden betegre külön odafigyelek, mindenkit végighallhatok, néha azt is gondolom túl érzelgős vagyok, de nekem nem megy másképp, imádok másokon segíteni. Nincs annál jobb dolog, amikor érzed, hogy segítettél, örömet okoztál vagy beteljesítetted a vágyát :):) Nagyon szurkolok a babához neked :):) Képzeld én is vezetek görbét, csak azért, hogy lássam behúzza-e a peteérést és mennyit téved. Fogamzásgátló tablettát szedek, tehát nekem nincs peteérésem, szal most tesztelgetem a netes görbét és próbálok rávenni mindenkit, hogy felejtse el, mert csak bosszúságot okoz az embernek. Nagyonnagyon örülnék, ha babád lenne :):) Ha esetleg tesztelsz és ehhez a kérdéshez nem írsz már akkor elküldöd az eredményt nekem privátban? Nagyon nagyon kíváncsi vagyok :):)
2009. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyre húzta be a péd. Én a helyedben holnaptól tesztelnék. :-)
2009. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!