Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakik milyen a görbém?...

Görbeszakik milyen a görbém? Lehet baba?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 28. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, hogy nem vagyok egy nagy görbeszakértő, de nekem kicsit fura ez a görbe. Látom, hogy volt ovu fájdalmad, illetve pozitív ovu teszted, de a hőd kicsit fura. Mindig egy időben méred?
2010. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most már nem vérzel. Tesztet csináltál már? Mert ha igen és pozi, akkor lehet, hogy gyógyszer kell, mert úgy tűnik alacsony a progi szinted.
2010. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nincs barnás folyásom és a vérzésem is elmúlt. Ma szeretnék tesztet csinálni. De amúgy az orvos meg pont most nézi a 8.dik és a 21.dik napi vérképet. De azt még hozzá teszem hogy ilyen menzeszem nem volt.
2010. szept. 28. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a teszted eredményét: Szorítok. Cs.
2010. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Rögtön megírom ha sikerült megcsinálni a tesztet.
2010. szept. 28. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megér!!:)
2010. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem peteérérsed sem volt.Bocsi,de én ezt látom.Mindenképpen orvoshoz fordulnék a helyedben.
2010. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Drukkolok a pozitív tesztért!!!!!Írj majd!

2010. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt peteérésed. Esetleg most a napokban, ha fenn marad a hőd. A másik meg, ha ilyen kiszámíthatatlan a ciklusod, akkor többet kéne együtt lenni, hogy biztosan elcsípjétek az ovut. Az ovuteszt azt jelzi, hogy kb. mikor lesz, de az nem biztos, hogy sikerült is a tüszőrepedés, csak jelzi, hogy készül a szervezet. A görbéből meg az látszik, hogy mikor volt, úgyhogy az a legbiztosabb, ha 2-3 naponta együtt vagytok.
2010. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!