Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakik eltüntetek?...

Görbeszakik eltüntetek? Szerintetek lehet baba gyanus?

Figyelt kérdés

Korai még hogy egy ideje fáj a pocim és mátol hányingerem van és elkezdett fájni picit a cicim.Ha időtök engedi kukkantsatok rá lécci.:-)

Jól esne egy kis biztatás persze őszinte választ kérek.:-)

Mikor teszteljek érdemes lesz 15 re nem várnám de nagyon nem..Görbével rendbe minden tudom nem számit de napközben 37 folyamatosan.Olyan mintha beteg lennék de nem vagyok. [link]


2009. jún. 5. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hőd szépen fent van, ez rendben :) Utalhat babára, de én azt mondom még nagyon korai bármit is mondani, hiszen több, mint egy hét van a nem vártig :) 15-én tesztelj azt javasolom, mert lehet, hogy előtte még nem mutatja ki a teszt a babát és feleslegesen csalódsz. A hasfájás és hányinger is babás tünet lehet, elképzelhető, hogy ez már nem is korai. Azért ha napközben sokszor van hányingered és hasfájásod, valamint hőemelkedésed van állandóan nézesd meg magad egy orvossal, nehogy beteg legyél és ez ártson a babának vagy a későbbi fogantatásnak. Remélem tudtam segíteni :)
2009. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia köszi a gyors választ.Szoval azt a betegséget csak idézőjelmen értem..nem nagyon fáj a pocak csak ugy nyom inkább olyan mint amikor megjön néha meg belenyilal de csak nagyon ritkán.hányingerem me ma kezdett el kicsit lenni du de nem vészes vacsizni tudtam.:-)

Sztem nem leszek beteg legalábbis remélem.

2009. jún. 5. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok :) Huhh akkor megnyugodtam :):) Nem lesz baj :) Te mikorra tervezted a teszted? Előbbre, mint a nem várt napja?
2009. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Megpróbálom kibirni valahogy 15 ig.:-)Remélem sikerül.Te mikor tesztelsz?Hol tartasz?Irsz egy kicsit magadrol?

Persze ha van kedved..:-)

2009. jún. 5. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a program rosszul húzta be a peteérésed, és 30-án volt. Ahhoz képest még tényleg nem lehet semmit sem mondani.

Én is hasonló cipőben járok, nekem 29-én volt pé-m, 12-ére várom. Tüneteket én is érzek, de szerintem csak beképzelem magamnak. Már a második lenne, és az elsővel tuti, hogy kb. az 5. hétig semmit a világon nem éreztem.

Persze mondják, hogy minden terhesség más. De a terhestünetek, a terheshormonok miatt vannak, az meg csak a beágyazódás után kezd termelődni. Úgyhogy szerintem nem attól vagyunk rosszul.

2009. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy írok magamról :) Nagyon szeretek barátkozni :) Nos hát 20 éves vagyok, egyetemista, még nem állok készen a babára. Még van 3 évem a diplomáig, hál istennek versenyképes szakmám lesz, ha elvégzem :):) Így 1-2 év munka diploma után, hogy ne legyek kezdő és utána ha Isten is úgy akarja jöhet a baba :) Szeretem olvasni ezt az oldalt, nagyon becsülöm a kitartásotokat és a lelkesedéseteket és mindig örömmel tölt el, hogy még ebben a rossz gazdasági helyzetben is vannak olyan családok akik kisbabát vállalnak és tisztességesen felnevelik. Őszintén szólva már nagyon örülnék, ha ott tartanék, hogy vége a sulinak, dolgozom és sorra vásárolom a terhességi teszteket, de a türelem rózsát terem :):)
2009. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia igen tudom hogy 30.án volt és rosszul huzta me egyértelmű hogy nem akkor volt sztem.De azt mondták hogy ezt átjavitja majd a rendszer.vagy mégse?-))
2009. jún. 5. 20:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Hu én egy "kicsit"idősebb vagyok 33 éves.De aki nem tudja mennyi vagyok azt mondja 23.Én egy bankban dolgozom.Tavajik albérletben laktunk a párommal akivel idén 14 éve leszünk együtt.:-)És idén vagyis 2 jónapja határoztuk el hogy jöhet a baba.Sajnos elsőre nem jött össze pedig kolléganőimnél 1 kivétellel elsőre sikerült midenkinek.Tudom ez nem verseny hogy kinek mikor ön össze de rossz hogy lassan már minden nap megkérdezik hogy na mivan??Persze aranyosak mert jó szándékkal kérdezik de zavar néha.Hu nem tudom hogy mit irjak még magamról.És mi leszel ha nagy leszel?én is nagyon szeretek barizni.:-)És persze van egy kutyim egyelőre ő van kényeztetve de persze ha baba lesz sem lesz elhanyagolva ez tény mert ő is olyan akár egy gyerek igaz 8 éves és 50 kg kicsit nagy gyerek:-))Tényleg kutyus meg baba jól kijön?És észreveszi ha terhes vagyok?Ugyértem nem viselkedig másképp?
2009. jún. 5. 20:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsi tavajig...ha van még benne bocsa,kicsit komázok már.
2009. jún. 5. 20:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kutya dolog nagyon aranyos, nálam cicák vannak, amikor születtem akkor is voltak, előtte is és azóta is :) Gondolom nem egy agresszív kutyád van, tehát nem fogja bántani a babát, betegségről van egy olyan tévhit, miszerint terhesen nem szabad cicákkal érintkezni, mert toxoplasmosist terjeszt. Nos ezt a toxoplasmosist egyszer lehet elkapni, szinte mindenki átesik rajta gyermekkorában, de még ha nem is, akkoris csak a cica ürüléke terjeszti, így nem kell tőle félni. Ne hidd el, hogy mindenkinek elsőre sikerült. Ahhoz, hogy minden jókor legyen jó helyen hatalmas szerencse kell, ezért is van az, hogy csak 1 év után kell orvoshoz fordulni. Megértem, hogy idegesítenek, próbáld figyelmen kívül hagyni őket. Azt meg tényleg ne hidd el, hogy elsőre sikerült, csak akkor szóltak hogy babát akarnak, amikor már tudták az eredményt :):) Semmi baj sem lesz nálatok hidd el nekem, össze fog jönni :):)A helyedben kidobnám a görbét és együtt lennék két naponta a párommal :):) Örülök, hogy ilyen régóta együtt vagytok :):) Nálatok biztosan nagyon boldog élete lesz a babának :) Ha nagy leszek eüs leszek, illetve már most az vagyok félig meddig, nyáron kórházban dolgozom majd :)
2009. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!