Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljam meg ma a tesztet,...

Csináljam meg ma a tesztet, vagy várjak inkább holnapig?

Figyelt kérdés
Mindenképpen reggeli izeletből kell a tesztet csinálni.Már annyira izulok..
2009. jún. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

szia az attol függ miota késik , hányadik napon vagy!!!

ha már késik mondjuk 5 napja akkor lehet délután is tesztelni!!!

2009. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4 napja késik

vagyis egy kicsit barnáztam.

2009. jún. 5. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban tényleg attól függ, hogy hány napja késik a menstruációd. Minél nagyobb a késés, annál nagyobb koncentrációjú a hcg a szervezetedben, könnyebben kimutatható, nem csak reggeli vizeletből.

Én egyébként a nem várt menstruáció napján este csináltam tesztet (Clearblue) és akkor már pozitív volt, másnap reggel erős pozitív volt.

2009. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gratulálok neked !Remélem nekem is baba lesz.
2009. jún. 5. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.

Köszönöm a gratulációt, bár ez nem mostanában volt, már a kistestvéren "ügyködünk". Az a példaként felhozott pozitív teszt már egy csibész kölyök. :-)

Remélem, hogy te is két csíkot látsz ma, vagy holnap, amikor tesztelsz!

Írd majd meg az eredményt!

2009. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki,tegnap megcsináltam a tesztet,sajnos negatív lett.De nem keseredek el.Mondjuk kicsit rossz érzés,de nem baj probálkozunk tovább.
2009. jún. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!