Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez igy jó lesz? Számithatok...

Ez igy jó lesz? Számithatok babára?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de van egy megérzésem lehet rosszul érzem de sztem baba.Ilyet még nem éreztem folyamatosan olyan mintha meg akarna jönni egy ideje,kicsit hányingerem van mai nap és ma elkezdett fájni a cicim de csak kicsit.Csak 15.e fele kell nem megjönnie.Lehet baba?És a diagramm alapján?Mikor teszteljek? [link]
2009. jún. 5. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
pé utánn már nem irtam a sexet.:-))
2009. jún. 5. 18:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A diagramodhoz nem tudok hozzászolni,mert nem értek hozzá,viszont nekem is hasonlóak a "tüneteim"...szurkálgat a hasam alul,enyhe cici fájás....remélem baba van midkettőnknél!!!!Ja én 12-re nem várom...

2009. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 15.re nem várom. nekem is vannak fura érzéseim és folyton szédülgetek meg volt már hányingerem is... Nem tom lehet csak bebeszélem... Drukkolok h babóca sikerüljön:)
2009. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok én is drukkolok mindannyiunk nevében magunknak...:-)
2009. jún. 5. 19:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Görbeszakik Ti alszotok már?:-))))
2009. jún. 5. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni bennetek, de a múlt hónapban ugyanezek a tüneteim voltak és megjött. Tehát inkább ne éljétek bele magatokat, mert akkor nagyobbat csalodtok. A görbékhez nem értek. Drukkolok Nektek :)
2009. jún. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!