Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hete nem jött meg, folyamato...

4 hete nem jött meg, folyamatosan 36,9 a hőm. De a tesztek negativak. Számithatok babára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hét után is negatívat mutatnak a tesztek,akkor inkább egy orvost keress, mert komoly oka lehet a menstruáció elmaradásának!
2010. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Más tüneted esetleg nincs ami adhatna okot a baba gyanúra?

De én ennyi idő után inkább elmennék az orvosomhoz!Inkább nézzen meg!Ha baba van szerintem azt már akkor úgy is látnia kell!

Drukkolok,hogy baba legyen!!!!!

2010. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hete volt csak 1 pozi tesztetm azóta 3 tesztem negativ.eddig rendesen megjött sosem késet ennyit.bal oldalon van egy cisztám de az mondták fel fog szivódni.kémelygek, enyhe hasszurka néha feszülés,mell fájdalom.ezért nem értem hogy most mivan
2010. szept. 26. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
émelygek,bocs
2010. szept. 26. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a pozi tesztet a ciszta okozta, nekem is volt ilyen. Mindenképpen menj el orvoshoz!
2010. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!