Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen alacsony a hőm? Számíthatok még babára?

Figyelt kérdés

Az tűnt fel,hogy pé után viszonylag alacsony a hőm.Sajna a ciklus első felében nem tudtam mindig mérni.Tudom,hogy nem mérvadó,de napközben felkúszik 37,2re is.Ilyen sok különbség van a reggeli és a napközbeni hő között??


[link]


2011. aug. 11. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz, lehet hogy azért mert nem volt még pé-d, se...nem lehet tudni mert a ciklus elején nem mértél, nem tudni mi az alaphőd. Ha pl. 36,1-36,2 akkor meg nem is alacsony ez pé utáninak se. Magyarán: értékelhetetlen a görbéd.
2011. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy elég hiányos a mérés, ahogy látom. Ráadásul szerintem nem volt pé-d!
2011. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, de egyet írtunk,az elsővel! Igen itt az a baj,hogy ha ennyire hiányosan méred, nem jól húzza be az alaphődet, akkor meg puff az egésznek,mert nem lehet tudni,hogy megvolt-e tutira a pé!
2011. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van,hogy hiányzik sok érték sajnos.Nem tudtam mérni vagy nem volt értelme,mert éjjel többször is kelek.Az ovu teszt szerint volt pé és két érett tüszőm is volt UH szerint 2.-n(17.napon),de furcsállom,hogy ilyen alacsony most a hőm:(Köszi az eddigi válaszokat.Ha van valakinek ötlete,szívesen várom.
2011. aug. 11. 08:32
 5/7 A kérdező kommentje:

így alakul a továbbiakban.

[link]

van esélyem?vagy mikor tesztelhetnék?miért van,h 2nappal előbb volt + az ovuteszt,mint ahogy behúzta a progi?

Köszi!

2011. aug. 13. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Értsd meg, értékelhetetlen a görbéd! Nem lehet tudni mikor volt ovud, vagy mikor kéne tesztelned. Számold úgy a mensiidőpontod mintha nem mértél volna ebben a hónapban hőt.
2011. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oksa.Köszi!
2011. aug. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!