Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített valakinek a babásodás...

Segített valakinek a babásodásban az Aviva torna?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek 1 ilyen kezelésre.Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata,légyszi írja le.

Köszönöm:-))


2009. jún. 5. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömék öt évig próbálkoztak babával. A részléetekkel nem zaklattam őket, annyit tudok, hogy nem nagyon volt ovulációja a feleségnek. 5 évnyi próbálkozás után kezdte el a tornát, és most a 8. hónapban van. :-) (33 éves.) Meddőségi kezelésen nem voltak még, az Aviva volt az első, amihez nyúltak. Hony mennyi idő alatt sikerült nekik, azt sajnos nem tudom, fél évig, maximum egy évig tornázhatott talán, tényleg nem emlékszem, hogy mikor kezdte.
2009. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia Válaszoló.

Köszönöm szépen az infot ,eddig csak jót olvastam erről a tornáról.Mi is már lassan 5 éve próbálkozunk ,eddig sikertelenül.Mi kivizsgáltattuk magunkat,de semmi gondot nem találtak.Ennek nem tudom,h örüljek e,mert ha lenne valami gond akkor azt lehetne kezelni,de így meg ott a fejünk felett a nagy kérdőjel.

Viszont ezt a tornát mindenképp kipróbálom,a könyveket is megvettem már.

Még egyszer Köszönöm.Sokat segítettél a döntésben.

Szép napot!

2009. jún. 6. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!