Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie a...

Holnap kellene megjönnie a nem várt mensimnek...2 napja a hőm 37, 0-37,3 között van... a cicim is fáj, talán fáradákonyabb is vagyok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de attól függ mikor volt az uccsó mensid és mikor voltál együtt a pároddal?
2008. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
márc 13-án menstruáltam,és 26án volt pé.m,mert akkor áttetsző volt a folyásom,és mi aznap "akcióztunk"
2008. ápr. 8. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha holnap NEM kellene megjönnie, és ma reggel ilyen magas volt a hőd, az jót jelent! Nagyon szorítok :-)

Ha nem jön meg, egy érzékenyebb teszttel próbálkozhatsz lassan! Nekem az elmaradt mensi után már egy nappal pozitív lett. Igaz elég magas a hormonszintem, 14 hetes koromig csak hálni járt belém a lélek, annyit hánytam.

Kívánom Neked is a legjobbakat!

17 hetes kismama

2008. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!