Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy kisbabá...

Mennyi az esélye, hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés
Elég régóta próbálkozunk. Jan. 29.én volt peteérésem, együtt is voltunk akkor. Utána még febr. 4.én, majd 8.án. Elvileg 12.én kellett volna megjönnie, de késett. Szerdán reggel teszteltem, negativ lett, és sajnos véreztem is, de maga a vérzés teljesen más volt, mint egy normál mensi. Szerdán összesen 3 csütörtökön 2 betétet használtam csak el de nagyon kis mennyiség jött péntekre már semmi nem volt. Most hétvégén többször is szurkaló érzésem volt a hasam alsó részén, ugy kb a méhszáj környékén, ma pedig idonként olyan görcsöket érzek, mint mielőtt meg szokott jönni. Tervezem, hogy a héten még egyet tesztelek. Ha valakinek van ötlete, tanácsa, meglátása, légyszi irjatok! nem vagyok tudatlan fiatal, van már 2 gyerkőm, de náluk ennyire nem figyeltem a jelekre!
2012. febr. 20. 09:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia!Nekem van egy kisfiam,a terhesség kimutatható volt.Lett volna egy második babám is,késett már egy ideje,csináltam kb 3 tesztet(különbözöek voltak)mind3 negativ lett...voltam nödokinál,azt mta nem vagyok terhes.Voltam uhn is,ott is azt mondták semmi.Rá egy hétre ugy vittek be éjszaka az ügyeletre,h ömlik belölem a vér és h elvetéltem... kb 12 hetes terhes voltam... Uh én a tesztekben már nem merek bizni.Egyik ismim 3 honapig menseselt,mikor meg kiderült h terhes 15 hetes volt... Szurkolok ;)
2012. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!