Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy kisbabá...

Mennyi az esélye, hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés
Elég régóta próbálkozunk. Jan. 29.én volt peteérésem, együtt is voltunk akkor. Utána még febr. 4.én, majd 8.án. Elvileg 12.én kellett volna megjönnie, de késett. Szerdán reggel teszteltem, negativ lett, és sajnos véreztem is, de maga a vérzés teljesen más volt, mint egy normál mensi. Szerdán összesen 3 csütörtökön 2 betétet használtam csak el de nagyon kis mennyiség jött péntekre már semmi nem volt. Most hétvégén többször is szurkaló érzésem volt a hasam alsó részén, ugy kb a méhszáj környékén, ma pedig idonként olyan görcsöket érzek, mint mielőtt meg szokott jönni. Tervezem, hogy a héten még egyet tesztelek. Ha valakinek van ötlete, tanácsa, meglátása, légyszi irjatok! nem vagyok tudatlan fiatal, van már 2 gyerkőm, de náluk ennyire nem figyeltem a jelekre!
2012. febr. 20. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél tesztet, de van rá esély hogy baba lesz! :D

Gratulálok

2012. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! mindenképp fogok tesztelni mégegyet a napokban! már nagyon szeretnénk babát párommal. A 2 gyerkőm nem tőle van igy ezért is a bizonytalanság hogy vajon most sikerült-e?
2012. febr. 20. 10:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Kérnék még véleményeket!!!! köszi!!
2012. febr. 20. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha jan. 29 volt (biztosra) pè,akkor szerintem a febr.4 foleg 8.-a màr nem eshettèl teherbe.Aznap viszont esèlyes.A terhessèk kimutatàsàhoz a fogantatàs utàn mondjuk legalàbb 12 -14 napnak kell eltelni.(Amennyiben azt nem vèrvètellel ellenorzik,hanem otthoni tesztel) Attol,hogy valaki teherbe esik,mèg menstruàlhat kis mennyisèget (van akinèl ez tobb honapon àt is igy van) Nagyon kis mennyisègu vèr,barnàzàs elofordulhat beàgyazodàsnàl is.Az is kb. 10 nap fogantatàs utàn.

Viszont terhessèg alatti vèrzès lehet a tunete a mèhen kivuli terhessègnek is! Persze nem ijesztgetni szeretnèlek,de erre is oda kell figyelni.

Ha nem mutatta mèg ki a teszt a terhessèget,azèrt ne idegeskedj,de vàrj 2-3 napot ès ujra tesztelj!

2012. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerda tájékán tesztelek majd, gondolom akkor már biztos eredményt kapok!
2012. febr. 20. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tesztelnék ilyen hamar...a peteérésre meg nincs mit adni. Azt soha nem tudhatod full biztosra, hogy mikor van, illetve a spermiumok még kb. 2 napig életképesek maradhatnak a méhben/petevezetékben. Drukkolok!
2012. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A ma reggeli teszt sajnos negativ lett, de továbbra is megvannak az arra utaló tünetek, mint ha pocilakóm lenne. Mensigörcs, hasfeszülés, most már érzékeny mell, kavargó gyomor..... Gabriel teszztet használtam. Érdemes még bizakodnom?
2012. febr. 22. 06:47
 8/11 A kérdező kommentje:
A tüneteim továbbra is megvannak, sőt egész délután hányinger és alhasi mensigörcs, kisebb hasfeszülés. Vettem ujra tesztet. Mikor érdemes megcsinálnom? Szerintetek van esély, hogy most már pozi lesz?
2012. febr. 23. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Uj vagyok, eddig meg nem irtam neked. Azt mondjak hogy a beagyazodas kb a 10. Napon van. Ha ezt vesszuk figyelembe, akkor a 10 nap mar az utolso egyuttletetektol szamolva is eltelt. ha beagyazodott, elkezdi termelni a hcg- t aminek a mennyisege minden nap megduplazodik, tehat mar azota eleg hormont kellett szerintem termelnie higy a teszt kimutassa.en a helyedben a biztonsag kedveert azert meg varnek kicsit, de szerintem mondjuk hetfon reggeli elso vizeletbol mar kaphatsz majdnem biztos eredmenyt. Majd irj, hogy mikor csinalsz es mi lett! Szoritok hogy babas legyel!!!
2012. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is ugy tippelem hogy a hetvegi vagy jovoheti teszt mar biztosat mutathat. Koszi a biztatast, mindenkeppen megirom az eredmenyt.
2012. febr. 24. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!