Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbe...

Mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
Kielégítettem a barátomat,ezután ő csak simán letörölte a péniszét. Körülbelül fél óra múlva annyira lázba jöttünk, hogy berakta óvszer nélkül, de csak kb egy percre. Hogyha letörölte, akkor még maradhatott rajta ondó nem? Nem hiszem hogy ilyen kicsitől lehetne bármi is,de azért kíváncsi vagyok, más mit mond...
2012. febr. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kezdelek el leoltani és kioktatni, mert itt úgyis lesznek bőven. Hozzáteszem, jogosan.

Maradhatott rajta ondó, de kicsi az esély rá, hogy terhes leszel. Mikor volt/lesz ovulációd?

2012. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

A hímvesszó csoben amibol az ondo kilovel maradhatott sperma...a barátnom novemberben szulte meg az így megfogat kislányát

2012. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedden lett vége. legközelebb március 10.-e körül lesz.
2012. febr. 19. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

a sperma élettartalma igen kicsi, ha kint sült el. Tehát már 10 perccel később sem lenne baba belőlle. Ha a péniszéből került beléd? Hát? A sperma élettartalma 48-72 óra. De nem hiszem, hogy ha letörölte és beléd rakta, akkor abból valami is kifolyt volna.

Szerintem nem lesz baba. De ha félsz, akkor engedj egy igazán forró vizet a kádba, és ülj bele legalább fél órát, ha hül a víz, engedhetsz hozzá még forrót!

A forró víz ellazít, és ha valami kezdeményezés is van, akkor nagy eséllyel ki fogod utánna pisilni.

2012. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem leszel terhes,ahhoz nem csak 1 spermium kell.
2012. febr. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!