Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire biztos a labor...

Mennyire biztos a labor általi pozitív eredmény vizeletből? Én 3 negatívot teszteltem. Az utolsót a labor előtti reggelen. Nem értem!

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:

a laborba pozitiv a teszted??

te milyen tesztet használtál és mikor?mennyit késett mikor teszteltél?

2009. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem a 100 % negativ volt reggel és utánna meg pozitiv a laborban?

Mivel teszteltél otthon?

2009. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A laboros tesztnek higgy. Mikor teszteltél és mivel?
2009. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

28-án kellett volna megjönnie.Én 27-én Qipidoval negatívot csináltam.1-én és 3-án Pregimaxal is negatív lett.

De hányingerem már szombat óta van.

Ugye elhihetem,hogy baba?

2009. jún. 5. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a laborban + lett sztem igen...:-)

de nem értem a többi negativ tesztet...

sztem gartulálhatok!:-)

De majd ird meg mi lett mert ilyet mondjuk még nem hallottam .

2009. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha a laborba pozitiv akkor az baba. lehet hogy kcsi még a terhesség, a laboros tesztek sokkal érzékenyebbek. probáld meg otthon is holnap vagy utána. már ki kell hogy mutassa pl Gabrielle az jo érzékeny.
2009. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet! Higgy a labornak! Pozitív irányban nem nagyon téved!:)
2009. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok mindenkinek!! Mindenkit üdvözlök!Én most regisztráltam erre az oldalra.Szeretnék tanácsokat kérni most már mindenkitöl.Senki ne lepödjön meg 43-éves vagyok és szeretnék teherbe esni,DE és itt a DE:( annyi minden változik körülöttem hogy már nem tudom hova tenni.Tavaly juliusban elmaradt a mensim,dokinál jártam semmi rendelleneséget nem talált azt mondta mivel abba hagytam a gyogyszert valoszínű hogy azért.Decemberben jött meg elöször teljesen normálisan,majd márciusban.egészen renben volt eddig minden,kétszer fordult elő velem ápr.majd máj.-ban hogy számoltam a közép időt és akkor voltunk eggyüt és mind a két alkalommal vagy még az nap vagy másnap megjött és ugyan ugy 6napig tartott.Tehát 14 - 15-napra menzeszem volt.elöször azt hittem hogy korai terhesség,ami vetéléssel végzödött de nem.Most ott tartok hogy máj.17-dikén középidöben jött meg,szeretkezés után,a 7-dik és a 14-dik napon voltunk eggyütt az az 24-én és 30-dikán.ma 5-dike van és úgy érzem magam mint mensi elött,enyhe nyomás görcs alhasban,deréktályékon.Reggel csináltam 1 tesztet de semmi,ha valakinek van véleménye a történtekről szívesen fogadok minden véleményt tanácsot.:)))
2009. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia 13:01-s. nem ide kell irni a kérdést, legközelebb. de nem baj én válaszolok neked (bocsi kérdezö.-.) szoval igy ezt nehéz megmondani mert ha a pé-töl még nem telt el 14 nap, ne várd hogy pozi leygen a teszted, de ha nagyon szeretnél babát jobb lenne elmenni egy dokihoz aki beállitja a ciklusodat meg vizsgáélatokat végez, mert vársz éveket késöbb már nem tudnak segiteni. én elmennék a dokimhoz és elmondanám neki hogy mire készülök és segitsen..

32

2009. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!