Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A labor eredmény 100 % -os...

A labor eredmény 100 % -os vagy előfordult már h nem mutatott valós eredményt?

Figyelt kérdés
Holnap viszem a laborba a reggeli első vizeletemet, ha sikerült a baba akkor azt ők tuti, hogy ki tudják mutatni ugye? Ma vagyok a 30. napomon a ciklusom rendszertelen nagyon Reménykedem, a mellem feszül és ki van száradva a mellbimbóm a derekam is nagyon fáj ennyi a tünet de. Remélem sikerült
2009. márc. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
igen a labor tuti.
2009. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A labor csak akkor tuti, ha nem pisit néznek, hanem vérből határozzák meg a hcg-t!!!!!!!!!!
2009. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ezt írtad remélem visszanézel hozzám mert negatív lett viszont nekem elég egyértelmű jeleim vannak, hogy babás vagyok és hallottam már olyat, hogy labor szerint negatív de késett orvoshoz ment és kiderült h babás remélem én is ebbe tartozom írj
2009. márc. 6. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

A pisis tesztek attól függnek, hogy mennyi hcg választódott ki a vizeletben. Van egy érzékenységük, de a laborban is csak 10-es (ritkán), és 20-as érzékenységűek vannak. Ilyet meg gyógyszertárban is lehet kapni, ott van pl. a Medi-Lab, azt is laborban használják...

A vérvétel viszont századra pontosan a tényleges hcg-t határozza meg, - így csak ez a biztos!!

Nagyon szorítok neked!

Jelentkezz, ha kiderül valami!

2009. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szió köszönöm, h írtál örültem, hogy ezt írtad meg most is én is így gondoltam, mert még mindíg nem jött meg pedig már rég volt febr5 és bíztató jelek erősödnek tesztelni már nem szeretnék többet 13.ára kaptam időpontot az orvosomhoz maradok inkább az ő meglátásánál addig is igyekszem stresszmentesen élni írok hogy mi lett majd remélem babóm van mégegyszer köszi
2009. márc. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!