Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz a labor eredmény....

Nagyon rossz a labor eredmény. Lehet baj?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok két hónapja szedem a vasat,amióta az első vérvételen eléggé alacsonyak voltak az értékek.Tegnap voltam ismét hát ahoz képest hogy napi 3 vas tabit szedtem még lejebb kúszott,a végén az orvosom azt hiszi nem is szedtem a gyógyszert.Más felől ami az elöző labor eredményeken jó volt most nagyon rossz lett sőt van ami rossz is volt és még rosszabb lett.Nagyon aggodom nem akarom hogy bármi baj legyen mert már igy is megszenvedek szegényel.
2009. máj. 13. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A vas tabletta magában nem épül be a szervezetbe, csak a folsavval együtt. Nem írtad pontosan, hogy mit szedsz, de szedhetsz Folsavat (bármilyen gyógyszertárban lehet kapni), de szedheted az elevitet, vagy a gravidát. Nekem is ezt javasolta az orvos, mert elég problémás volt az eleje a terhességnek.


7+1 kismami

2009. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj,a baba mindent elvesz ami neki kell,ezt a te szervezeted rovására teszi.Nekem is katasztrófa volt a vérképem,még szülés után is,de a kislányomnak még vashiánya sem volt..a kis "szipolyka":)
2009. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam 2hónappal ezelőtt!nagyon alacsony lett a véreredményem....1 napra be kellet feküdnöm a kórházba ahol kaptam vénás injekciót...ki lehet birni:)ja és másnap jöhettem haza azóta minden 2naponta vénás injekciót kapok...
2009. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válasz! Jó babavárástmindenkinek!!!
2009. máj. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!