Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtermékenyülésnél már...

Megtermékenyülésnél már emelkedik a hő? Ha igen hirtelen vagy fokozatosan?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon szoktam mérni,de Junius 1 óta elkezdtem.E hónap 16.-ra nem várom.Junius 1 körül volt szerintem peteérésem,mert minden tünetem arra utalt,voltunk is együtt,az nap reggeli hőm 36,2 volt és másnap is.Szerdán 36,3,tegnap,36,4 és ma 36,5.Ez esetleg jó jelenthet?
2009. jún. 5. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A babásodás szempontjából szerintem nincs jelentősége. A hőgörbe igazán csak a peteérés megállapítására, az esetleges problémák kiszűrésére jó. Terhességet akkor mutathat ha 17 napon peteérés után még fenn van a hőmérséklet.

Valakinek ugrik a hője peteérés után, valakinél felkúszik, ez teljesen normális nem babás és babás görbéknél is.

2009. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is most (jún 3-án) volt peteérésem, és azóta ugyanigy 36,2- 36,4 közötti a hőm. Próbálkoztunk is a párommal, és most nagyon várjuk az eredményt :D

Hétfőn reggel szerintem már a korai tesztet meg lehet csinálni, addigra be kell ágyazódnia, ha sikerült.

Szurkolok neked is :D

2009. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jún. 1-jén volt peteérésed, akkor 14-15-e körül már tesztelhetsz. Előbb még nem mutatja ki.
2009. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!