Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után közvetlenül...

Inszemináció után közvetlenül természetes dolog hogy néha begörcsöl a méhem?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az inszeminációm, rögtön hazajöttem lefeküdni. Nehezemre esett a mozgás, olyan érzésem van mintha izomláz lenne az egész alsó testrészemben, és néha lehajolásnál be is görcsöl a méhem. Nem menziszerüen de fájdalmasan, nem tudom pontosan körülírni, hogy hogyan. Az orvos azt mondta nyugodtan folytassam az eddigi életvitelemet, de így nehéz lesz.

Akinek volt inszeme kérem írja meg, hogy meddig fog ez tartani és normális e egyáltalán! Előre is köszönöm.


2009. jún. 5. 07:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatásokat, jó hallani hogy valakinek elsőre sikerült, gratulálok. Én is szurkolok annak a hozzászólónak akinek a napokban fog kiderülni az eredmény, biztosan sikerülni fog.

Vigyázni fogok magamra, kicsit megnyugtattatok!

2009. jún. 5. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!