Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után közvetlenül...

Inszemináció után közvetlenül természetes dolog hogy néha begörcsöl a méhem?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az inszeminációm, rögtön hazajöttem lefeküdni. Nehezemre esett a mozgás, olyan érzésem van mintha izomláz lenne az egész alsó testrészemben, és néha lehajolásnál be is görcsöl a méhem. Nem menziszerüen de fájdalmasan, nem tudom pontosan körülírni, hogy hogyan. Az orvos azt mondta nyugodtan folytassam az eddigi életvitelemet, de így nehéz lesz.

Akinek volt inszeme kérem írja meg, hogy meddig fog ez tartani és normális e egyáltalán! Előre is köszönöm.


2009. jún. 5. 07:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még egy dolog, az előbb elfelejtettem! Az orvos szerint kötelező az inszem napján az együttlét, hát mit ne mondjak nem volt egy leányálom, csak azért mentem bele, hogy mindent megtegyek a cél érdekében. Hasonló tapasztalatotok volt?
2009. jún. 5. 07:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem nem görcsölt semmim utána, de ne feledd, mindenkinek máshogy reagál a szervezete.

A kötelező együttlét is elmaradt, mégis sikerült.

Azért ha nagyon erősek ezek a fájdalmak, hívd fel a dokit, hogy normális-e.

Minden jót neked!!!

2009. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, gratulálok Nektek!

Igazad lehet, mert az átjárhatósági után is sokáig fájt a hasam. Ezt is megkérdeztem itt, de arra is azt a választ kaptam, hogy másnak nem fájt annyit.

Egyenlőre nem vészes, ülve fekve egész jó, de lassan azért mozognék már:))

2009. jún. 5. 08:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen a gratulációt. :)

Pihengess, ne törődj senkivel és semmivel. És próbáld meg elterelni a gondolataid :)

Szurkolok! :)

2009. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szedjél magnéziumot,az oldja a görcsöt!De ihatsz kamillateát is citromfűvel,az nyugtató hatású!Most más nem jut eszembe,bocsi!Remélem összejön a baba!

2009. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Magne B6-ot folyamatosan szedek, mert a vádlim gyakran begörcsöl.

A szurkolásokat köszönöm, ránk is fér mert a minimális sperma mennyiség sem volt meg az inszemhez, 600 ezer a jól mozgó. Szinte semmi az esély a sikerre, ponosabban 50-50 % ( vagy sikerül vagy nem) de kicsit azért reménykedek.

Pihenni fogok a hétvégén, ezt megfogadtam!

2009. jún. 5. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen igy kell,pozitivan hozzáállni a dolgokhoz,nagyon jó!Tényleg pihizzél!A teát azért megpróbálhatod!Sok sikert!

2009. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült az inszemináció,de utána semmit nem éreztem,nem fájt,nem görcsölt. Én 2 napot pihentem utána,de csak a biztonság kedvéért. A kötelező együttlét a dokim szerint hülyeség,nem befolyásolja az eredményt és okozhat méhösszehúzódást. Inkább pihenj,szedhetsz Mg-t,ha nem múlik,hivd fel a dokit. Nincs olyan hogy nincs esély,nekünk sem volt sok,mégis elsőre sikerült! Drukkolok neked!!!!
2009. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

10:35-nek : hogy hogy nem volt esély? nekünk is kevés a szám, 6 és 20 millio/ml között, spontán már nem sikerül 3 éve, megyek én is átjárhatosági után inszemre..

kérdezönek: sztem ha opéár nap alatt elmulik a fájdalom akkor nem baj, de ha hétföig sem, akkor lehet valami sérülés érte a méhedet, és akkor meg kell mutatnod magad a dokinak..

2009. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem május 25-én,tehát lassan két hete,hogy volt inszeminációm,az első. Én az előtte álló éjszakán görcsöltem nagyon,valszínű akkor történt meg az ovulációm.az inszem napján és utána picit éreztem az alhasam,de én sem görcsölgettem,inkább felvoltam puffadva. Most két napig volt mindjárt megjön érzésem,azóta sem érzek semmit. Hogy ez jót jelent e,ki tudja. Lehet kicsit érzékenyebb a szervezeted,és azért reagálsz így az inszemre. De ha rákeresel itt az inszemináció szóra,sok találatot kiad,és azokat olvasva sokan írták,hogy fájt utána a pocijuk,ami nem jelentett nagyobb bajt. Pihenj sokat,nagyon drukkolok Neked! üdv.
2009. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!