Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhességet máshogy...

Második terhességet máshogy lehet érezni mint az elsőt?

Figyelt kérdés

12napja csúszik a menzeszem.Eleinte volt hányinger,fogfájás.Néha derekamat érzem,hogy fáj meg a melleimet.Tavaly októberben egy abortuszom (nem a babával volt gond,meg nem is velem)hülye döntés volt amibe belekészerítettek,de mindegy nem is erről akarok beszélni.A kérdésem az igaz,hogy aki volt már így-úgy terhes a második babavárást máshogy érzi?Mert nekem az elsőnél észrevettem,hogy állandóan eszem és sokat alszom.

Most a másodiknál semmi ilyet nem érzek és nem is tűnik fel,hogy többet ennék az átlagnál.


2008. ápr. 8. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs két egyforma terhesség. Szóval lehetnek már tüneteid mint az elsőnél.
2008. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is amikor eloszor voltam babas,akkor semmi tunetem nem volt,se cici fajas,es tenyleg semmi.Talan annyi,h barhol barmikor el tudtam aludni,de ez sem volt feltuno,mert amugy is almokoros voltam mindig.

Most viszont a masodiknal,a cicim ugy fajt mint meg soha,fel voltam puffadva,es a gyomrom is egett alandoan.

Szoval szerintem minden terhesseg mas es mas.

Boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én remélem a mésodikat várom.teszt tegnap pozitiv.érettebb vagyok és tudatosan nézem a dolgokat.elsönél csak kivános voltam.savanyu.most fáj a derekam fáradt vagyok melleim leszakadnak meg ilyen
2008. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!