Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor megjön a nem várt menzi...

Mikor megjön a nem várt menzi akkor hogy élitek meg? Hogy lehet ugy felfogni hogy új hónap Új esély?

Figyelt kérdés
Én elvagyok már szomorodva!márcsak az átjárhatósági van hátra. 29 hónapja probálk.
2009. jún. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
minél jobban akkrod, anál nehezebben esel teherbe, mi is igy voltunk, 2 évig probálkoztunk a feleségemmel, egyre rosszabb volt egyre jobban akartuk, a végén mondtam, na jó nem érdekel, és egyszer csak sikerült! És most 9 hónapós a fiam, ezzel csak azt akartam írni ne akarjátok olyan görcsösen! a nyaralás sokat segít, ha nyaralás kőzben probálkoztok ahol senki nem zavar és csak ketten vagytok, és nincs más körülmény pl meló, család, gondok stb... sokat segít!
2009. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyira nem görcsölök hogy ezmiatt ne jöjjön össze . inkább szomorú vagyok de nem görcsölök.
2009. jún. 4. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

ezzel én is ugyanigy vagyok, ugyanennyi ideje probálkozunk. mi nyaralni nem tudunk elmenni, de szabit se kapok most jo darabig sajna, de egy müszakban dolgozunk igy esténként itthon vagyunk. a párom vigasztalt mostmeg, mert megjött tegnap .. és mondta hogy probálkozunk tovább..

32

2009. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is tegnap jött meg:)
2009. jún. 4. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, pont ma gondolkoztam el azon, h vmi "külső" segítséget kellene kérnem, mert nehezen dolgozom fel , h nem jön össze. Pedig most még nem is tartok a mensinél, csak vmi gond volt a tüszőrepivel, úgyhogy ez a hónap is kilőve.:( Mivel a ciklus első felében szinte 2 naponta uh-ra járok, így nehezen megy a nem rá koncentrálás. Ezért szeretnék vkivel beszélgetni, h leheth, vmi lelki ok áll a háttérben. Nekem is már csak az átjárhatósági van, egyébként úgy néz ki rendben vagyunk.
2009. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!