Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nézik olyan sokan, hogy...

Miért nézik olyan sokan, hogy mikor van peteérésük? Csak azon a napon szexelnek a párjukkal?

Figyelt kérdés
Mi amikor elterveztük hogy babát szeretnénk, annyit tettem hogy elkezdtem szedni a terhesvitamint. Ezenkívűl semmit. Nem néztem a hőmet,nem néztem mikor van pé-m, mi csak szexeltünk amikor jól esett. És így sikerült összehoznunk egy gyönyörű gyereket.
2009. jún. 4. 13:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pontosan erre voltam kíváncsi, hogy kik azok nézik a pé-t és a hőt. Egyáltalán nem bántásból kérdeztem, csak feltűnt hogy rengeteg ilyen kérdés van. Azokat persze megértem akiknek hosszas próbálkozás után sem sikerül és ezt nagyon sajnálom.És kívánom mindenkinek hogy összejöjjön.Azt viszont nem írtam hogy nekem gyorsan és könnyen összejött, csak hogy nem néztem a peteérésemet és a hőmet.

Miért kell ilyet kérdezni? Mert őszintén érdekelt. És nem hiszem hogy ezért meg kellene kövezni.

2009. jún. 4. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Már megint egy buta kérdést!!!!Már bocsi de ezt nem érti az akinek gyorsan öszejött!!!Tudod mi már nem pár hónapja probálkozunk.Sokunknak több év áll mögöttünk és nagyon nehéz!Tudod te ezt ugysem fogod megérteni!És hogy miért nézzük a peteérést?hát nemcsak peteéréskor szexszelünk csak akkor minden nap.Aznap tuti mikor van peteérés. és mi pl. minden másnap egyépként is szexszelünk de aznap tutira bevezetünk még egyet!Látszik nemtudd te ezt!
2009. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
2. kit érdekel hogy te mikor lettél terhes!!!Tőlünk kérdezte akik peteéréskor is együtt vagyunk a férjünkel nem tőled!vagánykodós érzéketlen!
2009. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sokan irigyelnek téged! DEEEE, ha neked nem kellett nézegetni, akkor örülj neki, és ne fájjon ha más ezt teszi. Speciel, ha én nem nézegetem, hogy van-e peteérésem, nem derül ki, hogy nincs, mivel fájtak a melleim, stb... Ha nem teszem ezt, akkor még mindig félre kezelnek. Erről ennyit! Örülj magadnak, és ne szólj le másokat, akiknek picit nehezebben jön össze a baba. Hisz, nem mindenki olyan tökéletes mint te. Amúgy gratulálok a csemetétekhez, és jó egészséget!
2009. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet h oszinten erdekel a dolog de a kerdesed valamint a hozzafuzott kommented szerintem eleg provokalo volt.

Nekunk is elsore osszejott a baba de en nagyon sajnalom ezeket a holgyeket akik minden kovet megmozgatna a baba erdekebe es csodalom a kitartasukat.

Aterezni ezt tenyleg csak az tudja aki ebbe benne van de ne rugjunk mar belejuk mi is hiszen nekik olyan nehez lehet igy is elviselni.

Nekem a legjobb baratnomnek nem jon ossze a baba es tudom h milyen szegenynek amikor mindig megjon neki.

Ja es ezzel teged sem akartalak megbantani es ne haragudj ha meg is ugy sikerult.

De en szeretek segiteni ezen az oldalon is ha vkinek tunetei vannak akkor leirom a tapasztalatomat ha ezzel tudok rajtuk segiteni.

Az igaz h nehanyan jobban ragorcsolnak a temara mint kellene es lehet h ez a babasodas akadalya de vhol oket is meg lehet erteni,mert mar ennyire varnak babara.

En kitartast kivanok mindenkinek es minel elobbi babasodast!

Udv;37+5 hetes pocakos

2009. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!