Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nézik olyan sokan, hogy...

Miért nézik olyan sokan, hogy mikor van peteérésük? Csak azon a napon szexelnek a párjukkal?

Figyelt kérdés
Mi amikor elterveztük hogy babát szeretnénk, annyit tettem hogy elkezdtem szedni a terhesvitamint. Ezenkívűl semmit. Nem néztem a hőmet,nem néztem mikor van pé-m, mi csak szexeltünk amikor jól esett. És így sikerült összehoznunk egy gyönyörű gyereket.
2009. jún. 4. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szuper hogy neked ilyen gyorsan és egyszerűen összejött gratulálok hozzá!


Attól hogy nézzük a peteérésünket, az nem jelenti azt hogy csak akkor szexelünk, szerintem ezt nagyon rosszul gondolod. Biztos van aki igen. Vagy éppen csak azt jelölik. Szerintem legtöbbünk úgy kezdte mint te.

Gratulálok!

2009. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Számomra is túlkapás ez az egész. Mi egyszerűen abbahagytuk a védekezést, naponta szexeltünk, amikor csak kedvünk volt. Következő hónapban terhes voltam.:-)
2009. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó annak aki ilyen szerencsés mint ti!Viszont pont az ilyenek mint pl ti(ezt nem bántásként akartam így fogalmazni!),azok nem tudják átérezni azt amit rajtam kívűl sokan átéreznek és tapasztalnak,hogy nem sikerűl elsőre,másodikra vagy akár hónapok vagy évek múlva!Nem azt jelenti a hőmérőzés és a peteérés figyelése,hogy csak akkor vannak együtt a párjukkal amikor az eredmény azt mutatja,hogy talán itt az idő!Csak aki nem abba a szerencsések közé tartozik,hogy rögtön sikerűl az már minden "praktikát" bevet!

Tiszta szívből gratulálok nektek meg a hozzátok hasonló nőknek,hogy nem kell ezeken a folyamatokon és a folytonos csalódásokon átesnetek!

2009. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A "sokan" két jól elkülöníthető csoport: az egyik azok, akik az első hónaptól azonnal hőmérőznek, görbét rajzolnak, a másik, akik hosszú hónapok, évek óta várnak a babára. Nyilván a kettő nem ugyanaz. Én is azok közé a szerencsések közé tartozom, akiknek gyorsan megfogant az utód, de át tudom érezni annak a helyzetét is, aki vagy türelmetlenségből, vagy a sorozatos csalódások miatt biztosra akar menni. Ha gyorsan összejött, annak lehet örülni, de ez egy állapot, nem azért következett be, mert Te valamit jobban csináltál, mint a többiek. Az empátia csodákat tesz ám az ilyen szűk látókörűekkel, mint amiről ez a kérdés árulkodik. Próbáld ki.
2009. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező arra nem gondolsz h vannak itt olyanok is akik sajnos nagyon keveset tudnak együtt lenni a párjukkal és ha pont akkor vannak együtt amikor semmi esély a babára akkor soha nem lesznek szülők.
2009. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem ment ilyen könnyen.Pár hónapja probálkozunk,de még nem sikerült.Most már én is nézem a peteérésemet,meg mikroszkópozok.Jó akinek elsőre sikerül.
2009. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is azonnal összejött, amint elhatároztuk, hogy szeretnénk babát. Nem csináltunk semmi hókuszpókuszt.


DE! Nyilván, akinek nem jön össze ezzel a módszerrel, keresi azokat a lehetőségeket, amivel növelni lehet az esélyt és ez egyáltalán nem túlkapás! Aki nézi a peteérést nem valószínű, hogy csak azon a napon szexel, viszont azért nézi, hogy azon a napon biztosan szexeljen, mert ez a fogamzás legvalószínűbb időpontja. Az, akinek összejön egyszerűen, igazán szerencsés és lehet, hogy sosem fogja megérteni a hőmérőzős, naptárazós kismama jelölteket. Mivel ez nem az ő problémájuk, nem is kell, viszont nem kell ezért lenézni, cikizni őket. Persze az sem jó, ha valaki rágörcsöl a dologra és másról sem szól már az élete, mert előfordulhat, hogy ezzel többet árt, mint használ.

2009. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónap után kezdtem hőmérőzni és teherbe is estem
2009. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Arrol nem is beszelve, hogy sajnos van egy olyan csoport is akik azzal, hogy homeroztek es elkezdtek figyelni a testuket kidrult, hogy bizony valami hormonproblema lehet vagy barmi mas.. Igy hiaba is szeretgettek volna egymast honapokig, evekig mert ugysem jott volna a baba. Homerozessel sok minden kiderul pl. a rovid lutelalis szakasz amikor hiaba is fogan meg a baba keves az ido a beagyazodashoz. Arra is ra lehet jonni, hogy ha nincs peteeres sot aki ugyes az azt is megfigyeli, hogy nem reped meg a tuszo. Es barmi ilyen tortenik irany a doki es nincs tobb elvesztegetett honap. Sok doki tamogatja is a homerozes elmeletet. Szeritnem jo dolog mert ha bizonyos gond van ki lehet szurni es nem kell honapokig idegeskedni, hogy miert nem jon a baba amikro feheren -feketen latszik, hogy nincs pe, nem reped meg a tuszo stb. Ez szerintem nem fugg attol, hogy ki mennyit szeretkezik. En pl ovutesztet hasznalok de se kevesebbet sem tobbet nem vagyunk egyutt a megszokottnal, egyedul arra vigyazunk, hogy a pozitiv napon vagy utanna legyunk egyutt. Alltalaban ez eggyel tobb egyutletet jelent. :)
2009. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, egyáltalán miért kell ilyet kérdezni, ezek azok a vad fölösleges, időtöltő kérdések. (Én meg időtöltésből reagálok rá) Eleinte mi sem csináltunk semmi hókuszpókuszt, mégsem jött össze már több, mint 1 éve. Tudod, ilyenkor már nem hogy a peteérést kell figyelni, hanem fel szoktak keresni nőgyógyászt, esetleg meddőségi szakorvost. Gratulálok, hogy nektek erre nem volt szükség, de ha egy kicsit utánaolvasol, rájössz, hogy valójában ebben az országban mennyien vannak még nem a szerencsés oldalon.
2009. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!