Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szexelnek annyian...

Miért szexelnek annyian normális fogamzásgátlás nélkül, és utána miért kérdezik meg, hogy teherbeeshettek-e?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Jó kérdés!
2008. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószi´üleg fogalama sincsen az ege´szröl,túl fiatal,csak csina´lja,mert mások is.Ne hogy lemaradjon.Èn annó még gumival is féltem.....
2008. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is féltem még gumival is:)Úgy látszik a mai fiatalok...Ilyenkor megijedek,ha a 2 hós lányomra nézek,és az jut eszembe,hogy ugye ő nem lesz ilyen.
2008. júl. 31. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodnak, buták! Ettől lesznek nagyok!

Manapság a szexnek, a szexualitásnak, szerelmeskedének nincsen meg az az értéke, mint anno.

Már mindegy kivel, hogyan s mikor. Tisztelet a kivétel.

2008. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jogos! Szerintem nagyon sokan nincsenek tisztába azzal, hogy mivel játszanak. Volt egy osztálytársam gimiben, aki addig "játszott a tűzzel, amíg meg nem égette magát". Konkréten nagyon bátran belement egy olyan 1éjszakás kalandba, aminek az eredménye az lett, hogy teherbe esett. 17 évesen átesni abortuszon nem lehetett túl kellemes.

Az ő példájából minden csajszi tanult. Ennek már elég sok éve, de a helyzet még ma sem változott:sokan azt hiszik, hogy velük nem eshet meg!

Tény, hogy nagyon sokszor alapvető biológiai ismeretek hiánya miatt vannak bajban azok alányok, akik fogamzásgátlás nélkül szexelnek.

2008. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem csak 17 évesek kérdezik meg ezt..Alább van egy kérdés egy 22 éves csajtól,hogy ez megtörténhetett-e.Amikor kis csitrik kérdezik,akik csak azért szexelnek,mert divat,azoknak az eszéhez értem.
2008. júl. 31. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ez egy nagyon jó kérdés. Szerintem a felvilágosítás hiánya az oka. Én annak idején mindent megkérdezhettem az anyámtól ami érdekelt, és a koromnak megfelelő normális választ kaptam, de sosem a méhecskénél kezdte. Mivel a szociális ágazatban dolgozom, és rengeteg gyermekkorú, és fiatalkorú lány szül gyereket mostanában.

Szerintem a lányok többsége nem mer szólni a fiúknak, hogy védekezzenek, mert attól félnek, hogy akkor majd nem fog kelleni nekik, és mert a fiúktól azt hallja, hogy a gumival olyan mintha zoknival csinálnák, pedig ez nem igaz. A fogamzásgátlót pedig 18 éves korig szülői beleegyezéssel írják csak fel, és ezt sokan nem merik megmondani a szüleiknek, mert félnek a következményektől. Hát nagyjából ez a helyzet. Csá.

2008. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyesmi kerdesek egy resze olyanoktol jon, akik babara vagynak!


Sot, en kivancsisagbol is szoktam feltenni kerdeseket, nem csak magamra vonatkozolag, hamem mert elgondolkodom valamin, amin nem vagyok biztos es igy rakerdezek masoktol.

2008. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hanem* amiben* nem vagyok biztos....
2008. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szerintem igaza van mindenkinek, én még annyit fűznék hozzá, hogy sokan azért írnak, mert -mint már egyik válaszoló írta- babára vágynak és ezzel erősítik meg a reményt hogy talán most sikerült. Ezért van az hogy minden 2.kérdés ugyan az azzal a különbséggel hogy más nőre vonatkozik. Nekem is jól esett a bíztatás amikor megkérdeztem a véleményeteket, és leírtam a tüneteimet amik menzi előtt voltak, és tényleg baba volt. Sokan félnek már a csalódástól és bizonytalanok, hogy a dolgok amik a testükkel történnek (hányás, hasszurka...) a baba miatt vagy a menzi miatt vannak és jó érzés ha valaki -ha 100adszorra is- válaszol a kérdéseire.

Szerintem. :)

2008. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!