Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A negatív mindig tuti, vagy...

A negatív mindig tuti, vagy van olyan, hogy később mutatja ki?

Figyelt kérdés
31.-ére nem vártam, nem is jött meg azóta. Aznap, és ma reggel is csináltam tesztet, mindkettő nega! Most akkor mi van? Reménykedjek még, vagy most már biztosan nincs baba?
2009. jún. 4. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz attól még terhes. Nekem is így volt anno. Kb. 1 héttel a nem várt után csináltam a második tesztet ami + lett a korábbi kb. 1 héttel tesztelt - hoz képest! :)
2009. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat! Akkor még van remény! Csak annyira elszomorított, amit itt olvastam, hogy nagyon sok mindenkinek már a nemvárt napján pozi lett a teszt, nekem meg már eltelt 5 nap a nemvárttól, és még mindig semmi! Ráadásul egész éjszaka nagyon beteg voltam, görcsöltem, hányingerem volt, és nem tudtam aludni! Lehet, hogy már az idegességtől! Ezért hajnalban kimentem, és csináltam egy tesztet!
2009. jún. 4. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem lehet hogy hosszabb lett volna ez a ciklusod, mint ahogyan azt te gondolod? Vagy mindig szabályos? Mert ha nem félidőben fogant, akkor fiatalabb lehet a terhességed, mint ahogyan számítanál rá, lehet hogy ezért negatív a teszt. De ez még tényleg nem jelenti azt, hogy nincs remény!

Várj pár napot és ha nem jön meg, tesztelj újra - szigorúan reggeli vizeletből.


Szorítok!

2009. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első terhességnél 5 nap késés után is negatív volt a teszt. Végül dokihoz mentem és vérből állapították meg a terhességet. Szerintem van még remény:-) Vagy menjél egy dokihoz - délutánra már van is eredmény, vagy vegyél egy másik fajta tesztet!

Szorítok:-)


Én most vasárnapra nem várom, nagyon remélem, hogy most sikerült a baba:-)

2009. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is május 31-re nem vártam és azóta sem jött meg.2 tesztem is negatív.Fogalmam sincs mi lehet.Mindig pontosan megjött.
2009. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lányok, a negatív az negatív, bármennyire is reménykedtem! Megjött : (

Azért köszi a válaszokat, és a biztatást!

2009. jún. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!