Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menszeszem,...

5 napja késik a menszeszem, csináltam tesztet és negatív lett. Lehet hogy még nem mutatja ki? (legolcsóbbat vettem)

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olcsó teszt, ha nem, az nem sokat számít. Nem valószínű, hogy terhes vagy. Az már a késés első napján ki kellett volna, hogy mutassa, ha babát vársz.
2010. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előfordul hogy később volt az ovud akkor még korai terhesnek számítasz azért nem mutatja de lehet csak valami hormon baj miatt késik.

Csinálj még egy tesztet 2-3 nap mulva.Elvileg a nemvárt napján egy 10-es érzékenységűnek mutatnia kell!

2010. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 3 napja késik 2 napja negatívat teszteltem de holnap reggel megint probálkozom! tényleg lehet késői terhesség kevés a hcg szinted és azért nem mutatja! tesztelj 3 nap mulva ha az vagy akkor már ki fogja bár hallottam olyat h még 10 nappal a késés után sem mutatta és volt baba!

sok sikert

2010. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna nekem ilyen esetekben csak pszichés alapon nem jött meg. De szorítok nektek!!!
2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhességemnél később volt péé,ezért később is jelentkeztek a jelek (mellfeszülés volt az első)Mikor meg kellett volna jönnie semmi mást nem éreztem, csak ha hirtelen álltam fel v mozdultam meg belenyilalt a hasamaljába.Ezt a babát is elveztettük a 10-k héten.Sajnos műtöttek vele.Azóta 2 rendes menszim volt, pontosan 28 napra.Most meg 4 napja késik, semmit nem érzek, néha rosszul mozdulok belenyilal a hasamalja, de tegnap teszt negatív lett.Mondjuk ezt a tesztet nem ismerem és az sem volt feltüntetve rá, hogy milyen érzékenységű.Ha 1 hét múlva sem jön meg, csinálok még1t és elmegyek dokihoz.

Szurkolok Nektek és mindenkinek aki babát szeretne!

2010. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!