Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 én lett volna a nem vártam...

Erica17 kérdése:

27 én lett volna a nem vártam de nem jött meg. A teszt negativ. Lehetek attol még babás csak nem mutatja még ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, a nemvárt napja utána a második napon teszteltem, még akkor is negatív volt az egyik féle teszt, aztán vettem egy medilabot és egy lillyt, az mindkettő pozitív lett.
2011. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kisnita ***** válasza:

Igen lehet, hogy babás vagy. Nem biztos, hogy félidőben fogant, lehet később. Én várnék még pár napot és tesztelnék újra. Utána az eredménytől függetlenül elmennék orvoshoz, ha + akkor azért, hogy megbizonyosodjak és lássam először UH-n a picit ha - akkor meg azért, hogy kiderüljön mért nem jön meg.

Drukkolok neked!

2011. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
x-epil tesztett vettem nem tudom mennyire megbizható.nem szokott késni.örülnék neki ha babás lennék
2011. máj. 29. 09:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az x-epil az egyik legrosszabb teszt. Csinálj másikat!
2011. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is 27-re nem vártam ma reggel gabriel negatív, mensi még sehol. Drukkolok neked, hogy másik teszt kimutassa, remélem nekem is csak másikkal kell próbálkozni.
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kedves utolsó drukkolok hogy neked is összejöjjön
2011. máj. 29. 19:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én INTEX Gravi-Hcg tesztet használtam (patikában lehet kapni) és már a nem várt menzi előtt 4 nappal kimutatta a terhességet. Ajánlom mindenkinek, nekem bevált. Azóta már meg is született a mini lányka.

Drukkolok nektek!!!!

2011. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem pont az xepil nem mutatott ki semmit az első 2 napos késéskor. Aztán vettem egy lilly-t tescoból, délelőtt 11 kor csináltam meg, még aznap este pedig egy medilabot és az is pozitív lett. Az xepil nem túl jó.
2011. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, de sajna megjött:(
2011. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg az x-epil mutatta leghamarabb, mensi előtt 5 nappal!
2011. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!