Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet így is? Vélemények,...

Sikerülhet így is? Vélemények, tapasztaltok (minél több, ha lehet)? Mitől eshetett le a hőm?

Figyelt kérdés

Itt a görbém:

[link]

Egészen tegnapig még reménykedtem, de ez a mai leesés nagyon aggaszt. Tegnapra nem vártam, nem is jött, egy hete iszonyatos cici fájás, alig lehet hozzáérni. Semmi megjön érzésem nincs, pedig már ilyenkor szokott lenni. Van akinek ilyen leesés mellett sikerült a baba?

Köszi a válaszokat.


2009. jún. 4. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sztem nem olyannagy leesés ez. én megértelek, én is már 3 éve minden honapban ezt csinálom.

ha csak kicsit esik le az nem baj. ha nem jön meg, az a jel:) csinálj egy tesztet akár délután is, csak elötte ne igyál 2 orán át..

sztem pozitiv lesz...

ird meg mui lett drukkolok nagyon.

de ha meg nem tesztelsz, akkor csak magadat kinzod, hogy van e vagy nincs e..

sztem

2009. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Huh, hát akkor Te is sorstárs vagy úgy látom. Nagyon félek, nem tudom, hogy most mi van. Nem is merek reménykedni. Talán holnap tesztelek egyet reggeli elsőből, de sztem úgyis nega lesz. Bár lehet, hogy ez a pesszimista hozzáállás se jó. Már 2 napja hasmenésem is van. Nem tudnátok görbéket feltenni?
2009. jún. 4. 13:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ennyit görbézned!:) Én is ezt csináltam, hogy hasonlítgattam másokéhoz, de abból nem fog kiderülni semmi. Mindenkinek teljesen más a testhőmérséklete. Nekem pl. alacsonyabb szokott lenni 2 tizeddel. A gyanúsat pedig pozitív értelemben értettem.
2009. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!