Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet így is? Vélemények,...

Sikerülhet így is? Vélemények, tapasztaltok (minél több, ha lehet)? Mitől eshetett le a hőm?

Figyelt kérdés

Itt a görbém:

[link]

Egészen tegnapig még reménykedtem, de ez a mai leesés nagyon aggaszt. Tegnapra nem vártam, nem is jött, egy hete iszonyatos cici fájás, alig lehet hozzáérni. Semmi megjön érzésem nincs, pedig már ilyenkor szokott lenni. Van akinek ilyen leesés mellett sikerült a baba?

Köszi a válaszokat.


2009. jún. 4. 09:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hát Senki nem segít? Miért??????????
2009. jún. 4. 10:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy menzi lesz. :-( Bár, olyan sokat nem esett a hőd. Tesztet nem csináltál még?
2009. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nem egy olyan nagy leesés!Tesztet nem szeretnél még csinálni?

Drukkolok,hogy sikerűljön!!!!Írd majd meg mi lett!

2009. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehogy csináltam, nagyon félek. Talán majd holnap reggel csinálok. Nem tudom, már mit higyjek. Az a fura, hogy semmi mensis érzésem nincs, pedig ilyenkor azért már szokott lenni, hasgörcs, derékfájás stb. Most csak a melleim fájnak iszonyatosan már vagy 1 hete. Egyébként sztem is mensi lesz.
2009. jún. 4. 11:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is leesett a hőm és mégis babát várok! Csinálj egy tesztet. már a délutáni is ki fogja mutatni!
2009. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Belinkelnéd a görbédet? Nagyon kiváncsi lennék rá. De jó Neked? Tüneteid voltak? Írj le mindent légyszi. Köszi. Minden tapasztalat érdekelne. Ja, és GRATULA!!!!!!!!!!!!! Jó egészséget!

2009. jún. 4. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is leesett egy kicsit a hőm és a cicim annyira fájt, hogy melltartón keresztül is kritikus volt a helyzet. Babát vártam!!! :) most vagyok 34 hetes. Mikor leesett a hőm annyira kiborultam (1 éve próbálkoztunk akkor) hogy sírtam egész nap. Aztán a nemvárt után 1 nappal csináltam egy tesztet és halvány pozitív lett, majd rá 3 napra mégegyet és az már erős pozitív. Szerintem csinálj egy tesztet és nagyon drukkolok neked!!
2009. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Neked mennyiről mennyire esett le a hőd? Utánna mérted tovább? Nekem elvileg tegnap nem kellett volna megjönnie, nem is jött. De volt itt olyan aki azt mondta, hogy a görbém alapján péntekre ne várjam. Akkor most mi is van? A melleim Nekem is nagyon fájnak. Inkább a bimbó résznél, és nyomásra, vagy érintésre nagyon érzékenyek. Neked ez hogy volt? Tudod, Mi már 4 éve próbálkozunk, és ezért félek nagyon. Nem is bízom semmibe. Tesztet se merek még csinálni, talán holnap reggel. Jaj, Istenem mit tegyek? Nagyon félek, hogy ez a hónap is dugába dőlt. Azért nagyon köszi a bíztatásokat.
2009. jún. 4. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyanús a dolog!!! De nem akarlak "ringatni", tudom milyen érzés, mikor aztán mégis... Pont ilyen dolgokat éreztem már én is kétszer, plusz fájt 1,5 hétig az alhasam, aztán semmi. Ja, a hőm sem esett le!
2009. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! A "gyanús" dolgot mire értetted? Mensi vagy "más"? Én már nem tudom, mit higyjek.
2009. jún. 4. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!