Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi után 2 nappal feküdte...

Ha mensi után 2 nappal feküdtem le a sráccal, és nem ment el bennem, akkor lehetek terhes? 6hete történt

Figyelt kérdés
Februárban amikor elmúlt a mensim,másnap lefeküdtem egy sráccal.Nem ment el bennem.Következő hónapba(márciusba) késett két hetet.Most mult el kb négy napja.Tegnap előtt meg tegnap barna folyásom volt.Ma egyáltalán nincs folyásom.De olyan érzésem van mintha meg akarna jönni.A hátam is fáj.Mi baj lehet? 21 vagyok
2008. ápr. 7. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már kétszer is megjött tuti nem vagy terhes. lehet felvagy fázva vagy nem tisztultál ki teljesen. ha rossz közérzeted van menj el nödokihoz ha csak ideges akkor nelegyél mert 2x megjött tuti nem vagy terhes.
2008. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem 2x jött meg. március végén és most mult el párnapja. De lehet idegesség miatt van.Vagy nem tudom:S

Köszönöm a gyors választ:)

2008. ápr. 7. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagy babás
2008. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!