Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal vagyok a peteérésem...

6 nappal vagyok a peteérésem után, ma reggel barna folyásom volt, azóta semmi. Mitől lehet, ez?

Figyelt kérdés
Csak, nem megfog már jönni a mensim??? Ahoz, még szerintem igen korán lenne, mert nekem a luteális szakaszom 13 nap szokott lenni!!!!
2009. jún. 3. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs görbéd véletlenül? Ha tényleg 6 napja volt pé-d,akkor könnyen lehet,hogy beágyazódás volt:) mennyi folyásod volt? Drukkolok,hogy baba legyen!
2009. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


SZia, de itt van a görbém. Hát nagyon örülnénk neki ha beágyazódás lenne.

2009. jún. 3. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem vagy a 20.vagy a 23.napon volt pé-d,azért gyanakszom a 20.-ra,mert pé után van,hogy 2 nappal leesik a hő. És amugy is a 20.naptól ment fölfelé. Ha akkor volt,akkor is lehet beágyazódás a barna folyás,mert a 6-12.nap között bármikor lehet. Ha megy szépen fel a hőd vagy legalábba 14.napig nem esik vissza,akkor lehet reménykedni. Próbálj lazítani és mással elfoglalni magad. Szurkolok! Majd írd,meg,hogy mi volt!
2009. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó


megnéznéd a görbémet, ma feljebb ment a hőm:-)

Szerinted reménykedhetek egy iciri-picirit

2009. jún. 4. 19:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megjött:-(
2009. jún. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!