Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, ha terhesen ennyit esik...

Baj, ha terhesen ennyit esik a hő? Megmarad így is a baba?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi válaszoljatok,nagyon aggódom.Köszönöm.


2009. jún. 3. 08:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Jókor voltunk együtt,szépen alakult a görbém,és tegnap pozitív lett a tesztem,erre ma reggel sokkal alacsonyabb a hőm.Nem értem,lehet,hogy nem is kéne már mérnem?
2009. jún. 3. 08:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem megijeszteni akarlak távol álljon tőlem, de még ma menj el a dokidhoz, ha van, ha nincs akkor sztk, ügyelet stb.

Én pont egy hete voltam így. Vasárnap pozi teszt és esett a hőm. A dokim felhívtam gratulált, de nem vett komolyan. Erre szerdán elment a pici. Rém rosszul voltam, a munkahelyemről alig vánszorogtam be a kórházba, ahol az "orvosom" szinte még le is cseszett, hogy vérzek és bemegyek. 30 vagyok, endometriózissal, kész csoda volt a baba, már bőgve értem be hogy csináljanak valamit.

Úgyhogy harcolj ki magadnak magzatmegtartó gyógyit. Addig ne gyere el. Én most ott tartok, hogy más dokit keresek, de szép tanulság volt.

Vigyázz magadra. És nagyon remélem hogy Neked szerencséd lesz, csak kitartás és ne idegeskedj. Beszélj hozzá, hogy maradjon a helyén.:)


Drukkolok nagyon.

2009. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Péntekre kaptam időpontot,előbb nem sajnos.
2009. jún. 3. 09:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha mindenigaz komplett labor lesz,mert himlős a fiam.
2009. jún. 3. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne várj péntekig, akkor menj nőgyógyászati ambulanciára vagy ügyeletre, akár másik orvoshoz is!

Nekem áprilisban volt spontán vetélésem! Kedden leesett a hőm és péntekre kaptam időpontot! Csütörtökön sajnos elvetéltem!

MINDENKÉPP ORVOS AZONNAL

2009. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem se várj. Menj a vérvételre pénteken, főleg a pici fiad himlős, de még ma menj el ügyeletre gyógyszerért. Nekem kedden kezdett esni a hőm, nem drasztikusan, szép fokozatosan. Még aznap hívtam a dokit, és másnap már megvolt a baj. Ha aznap elmehetek még tuti van esély.


Szorítok.

2009. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.Lehet a stressztől van,épp múlt héten rúgtak ki.
2009. jún. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!