Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-28 napos az átlagcikulsom....

27-28 napos az átlagcikulsom. Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Augusztusban hagytam abba a gyógyszert nem tudom mennyi idő kell hogy beáljon a mensim hogy hány napos lesz.


November óta vagyunk a babaprojekten legelső hónapban biokémiai terhességem volt.


Utolsó 2 havi mentim már 25. napra jött meg. Holnap lesz a 25. nap most ebben a hónapban. Szerintetek tesztelhetek?


2012. febr. 10. 20:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


Csináltam ma mégegyet és erősebb lett. igaz még nem olyan erős mint a kontroll de már közel van hozzá :) remélem nem olyan erős is. majd csütörtök, péntek felé csinálok mégegyet és szerintem elég is volt a tesztelgetésből :)

2012. febr. 13. 08:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Apa tudja már? :)
2012. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudja igen, de akkor meri majd elhinni tutira ha voltunk már orvosnál :) De örül persze!
2012. febr. 13. 13:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia, ma csináltam még egy tesztet ami még pozitivabb.

Semmi tünetem,még szopik a 2 éves fiam....

Melleimen nem érzek változást emiatt.

2012 nov.21 a szülés várható ideje.

Nálad mi a helyzet?

2012. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Gratula neked akkor még-egyszer! :)


Nov. 21? Ha most teszteltél akkor októbernek kell lenni, elírtad nem??? :)


Zsuzsi vagyok, csak hogy tudjuk ki ír :)

2012. febr. 13. 18:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Ica vagyok,

igen elírtam október 21.

2012. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ica: elvileg én is október 21. (nekem jan. 18.-án volt meg utoljára és most 25 naposak a ciklusaim azaz azok voltak)


Neked hányadik baba? első? dokihoz mikor mész? én február 27-ére kaptam időpontot! egy örökkévalóság lesz! :)

2012. febr. 13. 21:13
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem január 15 az utolsó menszim.

3.baba.

Még nem sietek a dokihoz,mert még korai.

2 hét múlva lesz szerintem esedékes.Most 4 hetes terhes vagyok(pedig elvileg csak 2)

Általában 6 hetesen kell legyen szívdobogás.

Addig csak imádkozom h minden rendben legyen vele,egészséges legyen és méhen belűl.

Igyekszem friss levegőn lenni,kerülöm az ártalmas dolgokat,mert most a leg sérülékenyebb.


Időpontot azt jó h szólsz kell majd foglaljak,h nehogy ne maradjon:-)


Majd még írj mi a a helyzet.

Üdv:

Ica

2012. febr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Huuu..gratulálok a 3. babához! :) Nekem 2. lesz!


persze én sem rohanok tudom h előbb semmi értelme nincs. azért is kaptam én is 2 hét mulvára :)

2012. febr. 14. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!