Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek szerintetek 3...

Tesztelhetek szerintetek 3 nappal a mensi előtt?

Figyelt kérdés

December 27.-ére nem várom.


[link]


A ciklus.hu szerint ugye 12. napon volt pé.em. Ha tényleg akkor volt akkor elvileg már lassan ki kéne mutatnia nem?


Dec. 24.-ére gondoltam hogy esetleg egy 10-es érzékenységű teszt kimutatná szerintetek? vagy korai még?


2011. dec. 22. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye.

Lehet, hogy kimutatja, de nem biztos.

Még ha negatív, akkor is lehet, hogy pár nap múlva + lesz a teszt.

2011. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen persze ez attól is függ hogy mikor volt valójában pé-em :) Köszönöm azért a válaszod! :)
2011. dec. 22. 17:59
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja persze ami gondolom fontos de nem írtam le!


előző hónapban volt biókémiai terhességem sajnos az a baba elment. De a Dr. nő megnézett és mondta hogy próbálkozhatunk tovább.

2011. dec. 22. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a ciklus.hu szerint a 13. napon volt ovud. :) Megpróbálhatsz tesztelni 24-én, de még nem biztos, hogy kimutatja. De drukkolok!
2011. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most 3 nappal korábban tesztelte, 25-ös érzékenységűvel és nekem rögtön +++ lett.


MEgpróbálhatod, de ha negatív akkor sem keseredj el!!

2011. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj tényleg! :) Bocsi én elsejétől néztem úgy lett volna a 12. napon de tényleg a 13 . napon volt :)


Akkor holnap veszek remélem kapok 10-es érzékenységűt!


Utolsó válaszló! Nagyon Gratulálok szép karácsonyi ajándék!


Írok mindenképp majd hogy mi lett :)

2011. dec. 22. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél?
2011. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen tegnap reggel de az negatív. Egyenlőre nem érzem hogy fájna a hasam, meglátjuk. :) vagy holnap reggel vagy szerdán reggel meglátom majd még tesztelek megint. :)
2011. dec. 25. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!