Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden tudtok jó nőgyógyászt...

Szegeden tudtok jó nőgyógyászt és endokrinológust, aki segítene Pco-n és Ir-en?

Figyelt kérdés
15.hónapja nem esek teherbe!
2012. febr. 10. 18:48
 1/6 Harangozó Sára ***** válasza:
Dr Katona Renátát tudom ajánlani.
2012. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hol találom Őt?Nem ismerem!Endokrinológus?Tudsz valami elérhetőséget adni?Magánrendel?És ha igen mennyi a tarifája?
2012. febr. 11. 07:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Dr. Katona Renáta nőgyógyász. Rendelését nem tudom.

Én Dr. Sikovanyecz Jánoshoz járok, meg vagyok vele elégedve. Van magánrendelése a Bérkert utca 11 szám alatt. 12000 a tarifája.

Az endokrinológusom pedig Dr. Szekeres Edit. Nagyon kedves, alapos, és dietetikus is egyben, tud segíteni étrendet összeállítani. Nála az első alkalom 10.000, a többi 6000. Ő is a Bérkert utca 11 szám alatt rendel. Érdemes vérvételi eredményekkel menni hozzá, hogy az első konzultáción ő is tudjon valamit mondani, ne csak te.

Én az ő segítségükkel estem teherbe, pcos vagyok én is. Meg vagyok velük elégedve.

16hkm

2012. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de sajnos én már jártam Szekeres Editnél,és gyakorlatilag közölte,hogy semmi bajom és sajnos még át is vert.
2012. febr. 11. 09:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatod volt vele!

Mivel vert át, ha szabad kérdeznem? Érdekel, mert ugye én hozzá járok...

16hkm

2012. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy meg van nagyobbodva a pajzsmirigyem és elküldött Uh-ra+5000 -ért,hát nem oda mentem Uh-ra máshova és közölték,hogy semmi bajom a pajzsmirigyemnek.A laboromra pedig azt mondta teljesen jó,holott kissé magas volt a Tsh-m,ami ugye 1 körül kell lennie,hogy teherbe essek.A cukrommal nem is foglalkozott és azt mondta,hogy biztos a gerincem miatt nem tudok teherbe esni,mert volt egy sérvem,amit már azóta megoperáltak és mondtam neki,hogy már 10 éve meg volt a sérvem és 3 éve spontán teherbe estem és megszültem a fiam,erre ő erősködött,hogy de akkor is azért van és elküldött csontkovácshoz és közölte,hogy semmi bajom.
2012. febr. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!