Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnál ajánlani olyan endokrin...

Tudnál ajánlani olyan endokrinológust, endokrinológus-nőgyógyászt aki PCO-val hozzásegített a gyermekáldáshoz? Aki komplex problémának tekintette a betegséget?

Figyelt kérdés
Olyan budapesti orvost szeretnék találni, aki alaposan kivizsgál, aki az egész szervezetre kiterjedő problémának tekinti a betegségemet és nem csak egy részét kezeli, aki türelmes és 3 hónap után nem akar laparra küldeni... Aki egy anyagcsere betegséget nem csak gyógyszerrel kezel, hanem táplálkozásváltási tanácsokat is ad, vagy elirányít hozzáértő diabetológushoz. (nem súlyfeleslegem van, hanem nagyon sovány vagyok, nem voltam ir-en, de Meforalt szedek)
2010. márc. 3. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nőgyógyászomtól kaptam egy endokrinológust, azaz ajánlatot. Fel is hívtam a doktornőt. 12-én megyek hozzá. Már telefonban kikérdezett. Még tapasztalatom nincsen, de jónak igérkezik. Szajbert Teréznek hívják és a 2. kerületben a Kapás utcában rendel. Valamint Tüű doktor, akit sokan dicsérnek, elég népszerű ilyen téren.

Ha gondolod írj privit. :)

2010. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!