Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézétek meg a teszteim...

Légyszi nézétek meg a teszteim ma kellett volna megjönni, péntek ota tesztelek! Vélemények?

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2009. jún. 2. 16:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tuti baba már előbbi teszten is látni lehetett.
2009. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
sajna érdekes lenne ha baba lenne mert ma megjött , höm eset igy más nem lehet csak szellemcsikokcska szerintem !! tegnap csináltam reggel kb 10 perc alatt ott volt a csik !!! ez van sajna :((( de majd most :))) megint clostis honap lesz , de ezeket a teszteket elviszem a dokinak hátha a nyálkahártya méretem nem volt jó , és akkor kapok rá valamit!!! mindenkinek köszike a drukot sok puszi majd jelentkezem !!! sziasztok!!!
2009. jún. 4. 18:09
 33/37 anonim ***** válasza:
hát sajnálom tudom milyen érzés ha ottlátod a 2. csikot. nekem volt m ár halvány pozi m mégsem baba volt.Viszont nekem clostival vékonylett a méhnyálkahártyám.
2009. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

szia mennyire jött meg, rendesen? vagy csak kicsit? mert ha csak kicsit akkor még lehet baba.. ird meg mit mondott a dokid.

32

2009. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
nekem mindig kevés sajna , csak három napig tart!!! majd egy hét mulva megyek dokihoz , mert akkora van idöpont !!! majd irok !!!!
2009. jún. 7. 08:19
 36/37 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy megjött. Ismerek olyat akinek végig megvolt, még van remény.
2009. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

szia sajna nem , de megint ilyen magas az ehavi görbe de miért !!:(((((

[link]

2009. jún. 29. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!