Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézétek meg a teszteim...

Légyszi nézétek meg a teszteim ma kellett volna megjönni, péntek ota tesztelek! Vélemények?

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2009. jún. 2. 16:20
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
igen nemcsak én a férjem is látja meg elküldtem itt valakinek emailba mert kivi volt az is látta !!! férfiaknak pedig ehhez nincs szeme!!! :)))
2009. jún. 2. 16:37
 12/37 anonim ***** válasza:

Szia a görbéd nagyon babásnak néz ki.Nem lehet hogy később volt péd esetleg vagy később ágyazodott be?

Sokat nem értek hozzá de nagyon fent van a hőd ami jó..:-)

De mástol is lehet ami nem jó..:-(

A tesztek egyértelműen negativok már a szemüvegemet is felvettem sőt a párom is megnézte mindegyiket 1 csik van sajna...Pedig jó sokat ellőttél....sztem várj egy pár napot és tesztelj még vagy ha azok is negativok nézesd meg dokinál az nem fog csalni!!Sok sikert remélem baba!É drukkolok tiszta szivből!!

2009. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

előző vagyok megnéztem mégegyszer egyiken mintha...:-))

ne keseredj el lehet később ágyazodott be...:-))lehet csak lusta...:-)péd tuti akkor volt mikor behuzta azt is megnéztem mégegyszer...tényleg tesztelj még és ird meg mi lett én azt csiálnám meg dokival megnézetném magam,tényleg nagyon szoritok...

2009. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
ez hanyadik napod?
2009. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

a mai a 30dik napom !!!! :(((

ja és clostis honap az elsö!!!

2009. jún. 2. 17:36
 16/37 anonim ***** válasza:

Szia. Ahogy látom egy napja késik. A tesztet mikor csináltad? Az elsőn látok 2. csíkot nagyon halványan, de nem tudom hogy időn túl vagy időben jelent-e meg. A lényeg, hogy 1-2 nap múlva csinálj mégegy tesztet, a hőd még fent van, és késik is így za alapján lehet babára gyanakodni.

Drukkolok


Nekem a nem várt előtti délután és másnap reggel ilyen lett a lily teszt (13 nappal a pé után)

[link]

2009. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
aranyos vagy köszike , ugy lesz majd tesztelek !!! de már feladtam !! :(((( a teszteket o még joval késés elött mult péntektöl máig!!!
2009. jún. 2. 17:49
 18/37 anonim ***** válasza:
Nekem a felsőt is megnyitotta és az bizony pozitív. Szerintem babás vagy enyém is olyan volt. 10 hetes vagyok.
2009. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ne add fel nem szabad sztem korán teszteltél....ird meg mindenféleképp mi lett nagyon nagyon szoritok!!Mintmár irtam az egyiken hemüveggel lehet látni mégha halvány is...:-))megy a drukk és irj majd!
2009. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
szia én csak az egyiken látok halvány vonalat. az egyik kép legfelsöjén
2009. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!