Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek nem lehet gyerekem?

Mit tegyek nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinál és mondta hogy nincs pete érésem és nem lehet gyerekem csak ha hormonpótlást kapok.Kétségbe vagyok esve,nem tudom mit tegyek.dec-ben akartunk próbálkozni hogy legyen babó de ez a lép ellilant mint egy tollpihe a szélben.
2009. jún. 2. 13:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki megpróbálja tartani bennem a leket.de tudom hogy a páromnak az az életcélja hogy saját gyereke legyen és ő már annak is örült volna ha babó érkezik nem a rossz hír.majd 5 körül jön meg nem tudom hogy fog reagálni mert telcsin közöltem vele a hírt.félek hogy ki fog bukni.nagyanyja is azzal nyugtadgatott hogy erre a világra nem is kell szülni törödjünk csak magunkal nem kell gyerek.17 éves korom óta szeretnék most vagyok 20 a legkisebbik hugom anyának szólit mert én neveltem idézőjelesen.erre vágyok már3 éve.nem tudom mi lesz.de próbálom pozitívan felfogni a dolgokat.legalább nem kell vennem tampont:)
2009. jún. 2. 14:24
 12/20 anonim ***** válasza:

el ne hagyd emiatt! még el se kezdtétek a próbálkozást, már most feladnád. nem szabad. 1 éve tudtam meg, hogy nekem sincs peteérésem. fogamzásgátlót szedtem, abbahagytam, mert babát akartunk. kiderült pcos vagyok, és nem jött meg magától a menszim. elkezdtem proverát szedni, hogy minden hónapban legyen menszim, majd 1 havi clostilbegit peteérést elősegítő gyógyszert, és 1 havi adag után kismama lettem. most várom, hogy megszülessen a kisfiam, aki azt hittem még tavaly, hogy nem is lehet. még van 4 hetem a szülésig. légy kitartó, és ne hagyd el a párod, mert ő téged akar, és tőled gyereket, ezzel csak kétségbe ejtheted. ő segít neked a nehézségekben, ha szeret, és próbálj ki minden lehetőséget! ne add fel!

sok sikert! üdv 36 hetes kismami

2009. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold meg, hogyan tálalod a párodnak a hírt!!! Mármint, amikor hazaér!

Mert ha kétségbeesett leszel, azzal rá is pecsétet nyomsz! Vegyél erőt magadon, és légy optmista!

A Clostilbegyt erre a problémára már az első hónapban tele rak téged petével, akár 5-6-tal is, és 800 forintos pitiáner gyógyszer!! Ami már többezer nőnek segített!!

Ha ennyire elkeseredsz, akkor várjatok még a babával! Erősödj lelkileg máshogyan, de a hormonrendszered kárára... KMert a hormonrendszer legfőbb ellensége a stressz. Komolyan mondom. Kell bőgni egy napot, aztán felállni, és mindent megtenni, hogy anya legyél!!!

Ha a párod nem értene meg, és elhagy, akkor meg adj hálát érte, hogy megszabadultál tőle. Mert akkor téged az a férfi nem érdemel meg. És nem téged szeret, hanem önmagát.

Sok erőt neked, hidd el, pár hónap múlva írsz nekünk ide az oldalra, hogy kismama vagy!! CSAK HIGYJ BENNE!

2009. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mégegy jótanács, ha akarod megfogadod:

20 éves felnőtt nő vagy, aki babát szeretne. A kettőtök kis projektje, ami egy életre szól, csak a kettőtöké. Ezermilliószor jobban bekeversz, ha mindnekinek erről siránkozol. Rakjátok rendbe TI ketten magatokat a pároddal, nem kell ehhez nagymama, meg izébizé, semmilyen családfa. Sokkal rosszabb lesz úgy várakozni, hogy mindenki veletek együtt vár. Terhelő. Idegileg.

Pedig az egész prjekt merő várakozás. Mint nekem is. Várok, hogy renberakják a TSH értékemet, várok egy petére, és várok majd egy sikeres hónapra, amikor megfogan... Ehhez a feladathoz meg kell tanulni várni, akarni, küzdeni, és leginkább szeretni!

Mindennek oka van. Valamit alakulnod kell ahhoz, hogy peteérésed legyen. Ezt neked kell tudnod, mi itt ebben nem tudnuk segíteni...

2009. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia! Ne keseredj el egy percre sem! Anyukámnak 4 évet kellett küzdenie, mire sikerültem, és most ugyanez a helyzet velem is! 9 hónapja várunk, holnap megyek endokrinológushoz, mert nekem sincs spontán peteérésem. Kezeltek már Clostival, de nekem az nem volt hatásos, mert valószinűleg PCOS-es vagyok! Ez alatt az idő alatt én is nagyon sokszor kerültem magam alá, éreztem azt, hogy éréktelen vagyok, hiszen még teherbe sem sikerül esnem, de ez mára megváltozott. Bízom abban, hogy holnap megoldást találunk a problémámra és hamarosan potyoghatnak a könnyeim a 2 csík felett!

Annyit tudok csak tanácsolni, mint már előttem is tették, hogy keress új orvost, és addig keress, amíg nem találsz egy olyat, aki eredményeket is produkál! És ne add fel, mert igenis lehet babád! Sok sikert!

2009. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

iagzuk van a többieknek nekem a closti 2 tüszőt is produkált:)

Azzal hogy így indítanál neki Baromság!!!!!!!Ne légy Butus:)

A closti nagyon jó és neked is segít főleg hogy csak ennyi a baj,nekem is ez van és látom jönnek már a peték

TÉNYlEG NAGYON GONDOLD MEG NE STRESSZELJÉTEK MAGATOKAT!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

bocsi de nem értelek. én is 160cm vagyok és 57kg nem értem miért lennél ilyen sullyal sovány?

nekem mikor nemvolt pém akkor 43 kg voltam. azóta felhiztam kaptam gyogyszert és van peteérésem. szóval nem értelek.

2009. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

bocsi!elnéztem a kérdést!Azt hittem azt irod hogy azért nincs péd,mert vékony vagy.


Nekem sem volt. clostit kaptam!1 évig szedtem és lett pém. mostmár hál Istennek magától is van!Sőt ugynézki sikerült is a baba!mi 2.5 éve probálkozunk vele!Tudom kétségbe vagy esve!De tudod kicsit szedd ösze magad mertha anno. én is még az elején így elettem volna keseredve mint te akkor most hol tartanák ???szóval fel a fejjel igy vagy ugy de lesz babád!

2009. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
tényleg mindenkinek köszönöm.a párom nagyon szeret és igazatok van addig próbálkozunk amig nem sikerül!
2009. jún. 2. 19:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Szuper!

Mindent bele Nektek is!! :)

2009. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!