Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek nem lehet gyerekem?

Mit tegyek nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinál és mondta hogy nincs pete érésem és nem lehet gyerekem csak ha hormonpótlást kapok.Kétségbe vagyok esve,nem tudom mit tegyek.dec-ben akartunk próbálkozni hogy legyen babó de ez a lép ellilant mint egy tollpihe a szélben.
2009. jún. 2. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy illant el. Megnyugtatlak nekem 2 évig nem volt peteérésem, mert kórosan lefogytam, aztán egyszer csak megint lett. Rá kis időre meg babás is lettem:)
2009. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne ijedj meg, nekem másfél éve mondták ugyanezt és mos a 3 hónapos kisfiamat ringatom, bízz a sikerben és keress egy másik orvost azonnal.

sok sikert!

2009. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csináld azt, amit a doki mond! És semmiképpen ne idegeskedj, mert az egyáltalán nem használ és ha teherbe esnél, akkor is rosszat tesz... Szóval csak pozitívan, ehhez nagyon-nagyon sok türelem kell! Van olyan ismerősöm, akinek 8 év próbálkozás után sikerült a bébi!!! Gondolhatod mekkora öröm volt! Szóval KITARTÁS!!! :)
2009. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nekem nem azért nincs pé-em mert vékony vagyok 160cm magas 60kg.már azon is gondolkodok hogy elhagyom a páromat mert tudom hogy a leghöbb vágya hogy saját gyereke legyen amit én valószinűleg nem tudok neki megadni.Anyám volt még ilyen ő is kapott kezelést és csak 2 évvre rá jöttem meg.úgy tűnik ezt lehet örökölni.
2009. jún. 2. 14:01
 5/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Eszedbe ne jusson elhagyni emiatt!!! Arra még nem gondoltál, hogy a párod TŐLED akar gyereket és nem vki mástól?! :) Biztosan nagyon szeret téged és kitartás!!!!!!

2009. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szerintem a párod téged jobban akar, mint egy saját gyereket... ha ezt meg tudjátok beszélni, akkor nem lesz ezzel gond :) eszedbe ne jusson helyette dönteni (úgyértem, majd elhagy, ha tényleg azt akarja). van egy csomó lehetőséged... ha édesanyádnak sikerült, neked is fog!!!
2009. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Egyátalán nincs veszve semmi! Tudják ma már ezt kezelni. Csak turelmesnek kell lenni egy picit.Egy pár hónap alatt helyrehozzák és ez az idoszak csak egy toredék az életedbol. Elvégre a doki nem azt mondta hogy egyátalán nem lehet hanem lehet csak egy kicsit be kell hormonokkal segíteni. Meglátod nemsokára sikerulni fog! Kitartás !
2009. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is így volt. Abbahagytam a fogigátlót, 10 hónapig nem volt peteérésem. Vártam, mint a jógyerek. Aztán egy kósza pete mégiscsak jött valahonnan, és sikerült a baba. Sajnos nem maradt velünk. :( 10 hetesen elvetéltem. Azóta kiderült, hogy világ életemben, úgy mint anyukámnak is, azért rendszertelen a mensim, - mindig 3 havonta jött meg, vagy félévente... :S -, mert pajzsmirigy alulműködésem van. Soha egy orvos sem nézte ezt vérből, pedig jártam már egy párnál, elhiheted...

Először is vérből hormonvizsgálatot kell csinálni. Ahol mindent nézni kell: nem csak szimpla női és férfi nemi hormonokat, hanem cukrot, inzulint, TSH-t, anti-TPO-t (utóbbi 2 a pajzsmirigy), kortizolt (mellékvese termeli) is!

Tudod hányan küzdenek peteérési "hibával"?? Ezen lehet a legkönnyebben segíteni. Szinte mindig hormonális oka van, amin mostmár mindig tudnak segíteni! Minden hormonnak megvan a szere, amivel feljebb vagy lejjebb tudják vinni a szintet!

Az én párom legfőbb vágya is a baba, ráadásul 5 baba! És én sem adom fel. Egy pár vagyunk, és képesek vagyunk rá. Meg kell találni, hogy hol a hiba a rendszerben, :) és minden OK lesz!

Ehhez azonban az ilyen orvost, aki azt mondja, hogy nem lehet gyereked, OTT KELL HAGYNI AZONNAL! És másikat keresni!!! Ez oltári nagy butaság! Az orvos meg kapja be...

Bocsánat, hogy így kiakadtam, de ilyen egyszerűen nincs... :((

Tessék előre menni tűzön-vizen át, és a babavárást, babatervezést annak minden problémájával és hosszú útjával AKARNI!!! Magadért és a párodért!

Senkinek nem egyszerű, hidd el, millióan vannak még a te helyedben. És meg sem fordul a fejükben, hogy a párjuk számára átadják a helyet egy potenciális másik nőnek! Verd ki a fejedből!

Fel a fejjel, keress egy jó dokit, és meglátod, egyből másképp látod majd a világot.

2009. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el ennyire! Hiszen ott van anyukad aki elo pelda. Ket ev kellet de o sem adta fel. Nem szabad!!! A mai orvostudomany hidd el csodakra kepes. Csak pozitivan allj hozza es akkor a parod is igy fog hozzaallni. De ha latja, hogy feladod es magadba zuhansz akkor ez tenleg nem tesz jot egy kapcsolatnak. Eszedbe ne jusson elhagyni mert ezzel a te es az o eletet is tonkreteszed es lehet, hogy feleslegesen. :( Inkabb le kell ulni beszelni es egyutt harcolni tovabb, megtenni minden tolletek telhetot. Egyszeruen ugy ahogyan az edesanyad tette annak idejen, rad varva!
2009. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem is ugy indítottak hogy nem lehet de kerestem másik orvost aki azt mondta hogy peteéréi zavarom van és csak ennyi,na most kezdtem clostibegytet szedni ami csinálja a sok peteérést:)

szóval ne keseredj mert az én anyumnak 12 évébe tellett és még sem adta fel pedig már ki lett választva a kis gyerek akit örökbe akartak fogadni:D

és akkor lett rosszul:)

szóval ennyit erről:)

a mai világban szinte mindenen tudnak már segíteni mi is próbáljuk már egy jó ideje de nem akarok görcsölni rajta és nem i fogok ebbbe a hibába esni,bízunk az orvosomban:)

2009. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!