Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettöl lehet gyerekem?

Ettöl lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretkeztünk és nem volt rajta óvszer.Csak akkor lehet baba ha a barátom elélvezett??elöre is köszi
2011. júl. 27. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mint már oly sokszor és sokan leírták...

Az előváladéktól is teherbe lehet esni, csak kisebb eséllyel. De azért igen, az esély megvan, lehetsz terhes.

2011. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Na... és az ilyen felelőtlen lányzóknak persze lesz babájuk... mert b.szni tudnak ész és tudás nélkül...

Bocsánat, de olyan mérgesítő, hogy annyi babára vágyó és váró nő beszélget itt, éveket próbálkoznak, erre meg jön egy lány aki nem védekezik mert esze nincs és tutti terhes lesz.

Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de már most félek hogy nekem is hónapokat meg éveket kell majd várnom.

2011. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mit tudok csinálni ebben az esetben??
2011. júl. 27. 12:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha még ezt sem tudod... B*szni tudsz, de védekezni, meg a helyzettel bármit is kezdeni már nem. Szééép vagy...
2011. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
normális válazt nem lehetne?
2011. júl. 27. 12:39
 6/13 anonim válasza:
Szerintem Kalmopyrint használj!
2011. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sétálj el a gyógyszertárig, kérjél egy terhességi tesztet, az már három napon belül kimutatja, hogy terhes vagy-e vagy nem. Ha viszont nagyon parázol, és még 72 órán belül vagy, lehet kapni esemény utáni tablettát is.
2011. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Esemény utáni tabletátt szülö nélkül is odadja az orvos???
2011. júl. 27. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Fel kell íratni, abban nem vagyok biztos, hogy háziorvos felírhatja-e , szerintem igen. Aztán ki kell váltani a gyógyszertárban, úgy 7-8000 forint... De mondjuk még mindig jobb, mint egy abortusz... Hogy a francban lehettél ilyen felelőtlen, hogy lefekszel egy olyan pasival, aki nem húz gumit? Hány éves vagy?
2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17 köszii a választ!!
2011. júl. 27. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!