Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy ettől nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ettől nem lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem be párszor eseményutáni Rigesoft tablettát és az egyik barátnőm azt mondta hogy szerinte ha már egyszer is vettem be olyat akkor lehetséges hogy nem lehet majd gyerekem. Ez ugye csak hülyeség?
2010. nov. 9. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok valóságtartalma.
2010. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeség. Amúgy senki az ég világon nem tudhatja előre, hogy biztosan lehet-e majd gyereke, ha akar, akár szedett-e életében fog.gátlót, eseményutánit, vagy sem, akár volt abortusza, akár nem. Ezt sehogy nem tudod előre.

Persze igyekezzen minden nő vigyázni magára. Nyugtasson meg az a tudat, hogy az eseményutáni egy abortusznál még mindig ezerszer jobb a későbbi gyerekvállalás szempontjából, mivel nem okoz fizikai elváltozást, mint az abortusz.


26/N

2010. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése is szerintem. Biztos van olyan akinek nagyon bezavar ez a tabletta, hisz hatalmas adag hormont tartalmaz. A lényeg hogy nem szabad túlzásba vinni, mert ha sűrűn kapkodod be, akkor simán elképzelhető hogy annyira bezavarja a ciklusod, hogy tényleg nem tudsz majd teherbe esni. Hallottam olyat, hogy valaki egyszer bevette és utána fél évig nem állt helyre a ciklusa. Abba már bele se mereg gondolni, mi történik ha ezt rövid időn belül megismétlik.

Szóval ha neked helyreállt azóta a ciklod, kb ugyanannyi napra jön meg mint eddig, akkor nincs gond.

2010. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 72 óriás tablettának nagyon magas a hormontartalma 1 db felér félévnyi fogamzásgátló szedéssel, 1 éven belül nem is szabad 2 alkalomnál többször használni, mert iszonyatosan felboríthatja a hormonrendszered, és igen ha probléma van a hormonrendszereddel akkor előfordulhat hogy nehezebben esel teherbe esetleg, nem jön össze. Első igenis van valóságalapja. Milyen időn belül vetted be és mennyit?
2010. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig 4-szer kellett bevennem 2 hónapon belül!
2010. nov. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!