Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal ma először lefeküdt...

Barátommal ma először lefeküdtem, nem sokáig volt benn. Nem ment el, holnap kéne megjönnie, lehetek terhes? Norm. Válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 20:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül?
2012. febr. 6. 21:16
 12/28 anonim ***** válasza:
72 órásat csak nőgyógyász írhat fel.
2012. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
És am ilyenkor csak egy darab tablettát ír ? vagy az milyen kiszerelés?
2012. febr. 6. 21:19
 14/28 anonim ***** válasza:
Ne parázz annyira.Van esély,de nem sok.Holnap úgyis megtudod.Bár lehet, hogy a félelem miatt nem jön meg időben, késik kicsit, te meg összecsinálod magad miatta.Nem ment el a barátod,mensi előtt vagy közvetlenül.Elenyésző az esély, bár van valamennyi.Ez inkább csak leckének jó most, többet ilyet ne csinálj. Tarts magadnál gumit, bármikor kellhet innentől.Azért írd meg, hogy megjött-e rendesen.
2012. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,rendben :))
2012. febr. 6. 21:22
 16/28 A kérdező kommentje:
De azért szeretném tudni hogyha nőgyogyi felír 72órásat az mennyi tablettát takar? Ezt nem azért kérdezem mert 8at akarok bevenni meg összevissza szedni,nem dehogy.Csak szeretném tudni.
2012. febr. 6. 21:24
 17/28 anonim ***** válasza:
2
2012. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszii!!
2012. febr. 6. 21:31
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

1 adagot ír fel. Bocs nem tudom másképp kifejezni. Nekem is anno 17 évesen volt hozzá szerencsém, mert nálunk meg az első alkalom elég ügyetlenre sikerült, és kiszakadt a gumi. Akkor az olyan volt, hogy 4 db tabletta volt, egyszerre 2-t kellett bevenni, aztán 12 óra múlva a másik 2-t. Nem tudom, hogy most milyenek vannak, hány darabos, de a lényeg, hogy 1 alkalomra valót ír fel.

Amúgy mensi esedékessége előtt ilyen rövid idővel már nem nagyon esélyes a teherbe esés, főleg ha még el se ment. De ezt csak azért mondom, hogy most ne izgulj annyira ezen, és nem azért, hogy akkor a jövőben nyugodtan ne védekezz ilyenkor. Szóval védekezzetek mindig, de ebből most nem hinném, hogy baj lesz.

2012. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
escapelle nevű az egy dbos, beveszed és megjön asszem 3-4 nap múlva (egyszer volt szerencsém hozzá, fránya gumi eltűnt bennem, akkor drága volt kb 2000) de tudd, hogy totál elcseszi a ciklusod, utána fél év kell mire beáll és nem össze-vissza jön meg , mivel lórugás hormon van benne. ne szokj rá, mert később szívsz vele, évente max egy fér bele
2012. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!