Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja lefeküdtem a barátomma...

3 napja lefeküdtem a barátommal. Azóta viszket és ég a puncim. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
elkaptál valamit? pl gomba
2011. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
óvszer miatt nem lehet? persze, ha volt a dologban...
2011. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem volt...:D:S
2011. nov. 6. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is gombás fertőzés. Lehet, hogy a barátod több vasat tart a tűzbe. A patikába lehet kapni canesten kenőcsöt. Ha az nem segítene, akkor célszerű nőgyógyászt felkeresni. És örülj ha csak gombás fertőzést kaptál mert vannak ennél makacsabb szexuális úton terjedő betegségek is.
2011. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez a gombás dolog..csak attól lehet ha több partnert tart valaki a tűzben? Mert én is jártam már így, csak én pasi vagyok és lánytól kaptam el. Igaz akkor beteg is voltam és szedtem antibiotikumot.
2011. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a gombás dolog..csak attól lehet ha több partnert tart valaki a tűzben? Mert én is jártam már így, csak én pasi vagyok és lánytól kaptam el. Igaz akkor beteg is voltam és szedtem antibiotikumot. Ha pl elkapja valaki meddig életképes? Gondolom olyan is lehet hogy akitől elkapod annál nem mutatkoznak tünetek..nemde?
2011. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden betegségnél van lappangási idő. Amikor még nincsenek tünetek. Egyik ilyen kellemetlen SZTB: Clamydia. Ha nem kezelik időben a nőknél petefészek gyulladást okozhat, a férfiaknál pedig későbbi prosztata gondokat.

Vagy pl a HPV vírus ami évekig úgy a testébe lehet az embernek hogy még tüneteket sem okoz.

Mindenki figyelmébe ajánlok egy ezzel kapcsolatos könyvet amibe jól leírja az SZTB tüneteit illetve kezelésüket a megelőzést:Dr. Czeizel Endre Felkészülés a családi életre

2011. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha orvoshoz mész.
2011. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!