Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen oka lehet ha egy nőnek...

Milyen oka lehet ha egy nőnek nem jön meg?

Figyelt kérdés

Létezhetk,hogy terhes vagyok?Vagy lehet más oka is?Olyan is van egy nőnél,hogy álterhes?Vagy ilyen nem létezik.

6napja csúszik a menstruációm eleinte hányingerem és fogfájásom is volt.Most ez mind a kettő csökkent.Néha fáj a derekam és mellemet is érzem,hogy érzékeny,de nem mindig.Csináltam tesztet,de szerintem még korai lehetett,mert negatív volt.Érzem,hogy görcsölök mindha megakarna jönni,de semmi.Van valami gondom?


2008. ápr. 5. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,lehet az oka PL.:stressz,alultápláltság..,igen sajnos létezik az álterhesség(én is át estem rajta!volt hányingerem,feszült a mellem!)van aki azért állterhes mert annyira szeretné,van aki ellenkezőleg!szoktad mérni a hődet,ha igen mennyi?
2008. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mértem még a hőmet,de nem is tudom,hogy kell.
2008. ápr. 5. 22:07
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha kimaradt márciusban a menzi akkor mikor jön meg ha álterhes lennék?
2008. ápr. 5. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
állterhesség bizony létezik. ha valaki nagyon ráhangolódik bebeszélheti magának hogy terhes még tudat alatt is. erre nagyon kell vigyázni mert nagyon megviselheti az embert lelkileg.
2008. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen fordulj orvoshoz.
2008. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!