Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nőnek lehetnek ikrei két...

Egy nőnek lehetnek ikrei két féritól?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.

ès nem is rég születtek, ahol biztos volt mert külömbözö szinüek lettek.


de csak akkor ha a nö pár napon belül 2 férfival van és pont ezeken a napokon vagy utánna pár nappal van peteérése de mindkettö petefészkéböl. habár a kétpetéjü ikreknél mindig ez áll fent hogy 2 pete érik egyszerre, és lehet így simán.

2011. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az egyik gyerek az egyik férfitól lesz a másik pedig a másiktól.
2011. okt. 26. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

- Anyu, anyu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, apu is fehér, én meg fekete vagyok?

- Hú, kisfiam, amilyen buli volt, örülj, hogy nem ugatsz!

2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen! Két különböző időpontban :)

De ha arra gondolsz, hogy az egyik baba egyik apáé, a másik a másiké, hát nem! Talán csak valami hiper extrém esetben.

2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lombiknál elképzelhető.
2011. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt egy tudományos műsorban is megállapították, hogy igen.

Tegyük fel, két pete szabadul ki, anyu kissé kicsapongó vagy balul sült el egy jó buli. Máris kettő pasi spermájáról beszélünk.

És nem is kell egyszerre vagy pár órán belül megtörténnie. Tudjuk, hogy a lány spermiumok sokáig élnek, de lassúak, a fiúk gyorsak, de hamar halnak.

Szóval érhetnek egy időben a petesejtekhez, és ha van olyan szerencse, akkor az egyiket az egyik, másikat a másik apa termékenyíti meg.

:)

2011. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehetséges elméletben...
2011. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elsö vagyok


keress rá a googlen hogy ikrek két apától.

elég sok cikket kapsz majd.

létezik és ez annyira egyértelmü, de pár napnál több nem telhet el, vagy inkább pár óránál.

2011. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kétpetéjű ikreknél igen, lehet.
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Horvátországban született pár évvel ezelött ikrek. Egyik fehér a másik fekete. Ahogy az első mondta. Ritka, de volt rá példa!
2011. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!