Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megint megjött! Mit...

Már megint megjött! Mit tehetnék még? Létezik valami olyan szer, ami sok nőnek segitett? Csodaszerek is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Teljesen egészségesek vagyunk. 14 hónapja várjuk a csodát:)
2009. jún. 1. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Hidd el én csak egyetlen csodaszert ismerek: ne akarjatok gyereket csinálni minden áron.

Nekem ilyen problémám nem volt, de sok ismerősnél láttam, hogy abbahagyták a görcsölést, gyógyszert, hőmérőzést, számolgatást, elmentek 2 hétre nyaralni, vagy belekezdtek egy átépítésbe, vagy bármi mással kezdtek foglalkozni és azonnal jött a baba.

Nincs más ötletem, de ezt nagyon sokszor láttam.

2009. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Túl vagyok már mindenen, 12 hónapig nem görcsöltem, de egyre idegesebb leszek, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy nem jön a mi kicsikénk. Jó helye lenne, lenne egy aranyos nővérkéje, nagyon jó apukája, és lennék én, aki az életét adná érte:( Ne haragudjatok hogy igy kifakadtam, de nagyon el vagyok keseredve. Nagyon sok lánnyal megismerkedtem itt, de fogynak a barátságok (hála Isten), mert lassan mindegyiknek összejött a baba.
2009. jún. 1. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért fogy a bartáság, mert jön a baba??? :(


Én ugyanazt tudom mondani amit az első, hogy ne gondolj rá, ne számolgass, ne a baba legyen minden gondolatod. Nekünk nagyon nehezen jött az első, ugyan pikkpakk terhes lettem, de 2 missed ab-om lett :( most várjuk a tesót, és remélem minden rendben lesz.

drukkolok nektek, hogy hamarosan + teszted legyen!!!


10hkm

2009. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csak,hogy érezd nem vagy egyedül,mi két és fél éve szeretnénk az első babánkat!Járunk mindenféle vizsgálatra de hiába!Eredmény nincs!Én 30 vagyok,párom 34 és már a szobája is kész mégsem akar jönni!Nekem is fáj mindíg ha pozi tesztekről olvasok még akkor is ha tudom,hogy aki itt kér segítséget mindenki szeretne babát és mindenki megérdemli csak rossz,hogy én miért nem érezhetem a terhesség felismerése általi mérhetetlen boldogságot!!!Szóval fel a fejjel,sokan vagyunk még így de egyszer mi is sorrakerülünk és átkerülünk a terhesség oldalra!!!Kitartás!!!
2009. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem próbáltad a Barátcserje kapszulát,akkor ajánlani tudom.

Elmesélem h mi hogyan jártunk.

2 éve a párom azt kérte h vállaljunk gyereket.

Én még nem igazán akartam,de hát nem védekeztünk.

Nem maradtam terhes 1 éven át és elkezdtem furcsálni,h a végén még nem is lehet gyerekem.

A következő félévben görcsölve gyereket akartam.A párom is,de a baba még nem akart jönni.Ebben a fél évben szedtem egy hónapig a Barátcserjét.

Közben a kapcsolatunk nagyon megromlott emiatt.Már nem is akart velem gyereket és egy hetes szünet után amikor összebújtunk én terhes maradtam.

Ő már nem akarta a babát,megismert egy cigánylányt és már azon volt h ne tartsuk meg.Meggyűlöltem Őt nagyon.Azzal is vádolt h nem az övé a gyerek.Sírtam és majdnem beleegyeztem az abortuszba,amikor hirtelen azt éreztem h ez a gyerek nem csak a tied,hanem az enyém is és nem ölheted meg egy cigánylányért.Mondtam neki h csinálj amit akarsz ,de én megtartom a kicsit.El akartam rohanni és elakartam hagyni őt,de nem engedte.

2009. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy vigasztalsz. Igen, szedtem már.
2009. jún. 1. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jól értem te vagy az apuka. Aranyos vagy hogy így aggódsz, de ne aggódj. Ne gondoljatok a babára, és összejön hamar:-)

A párod próbálta már a cickafark-palástfű teát? mi 3 hónapot próbálkoztunk sikertelenül, a 4. hónapban elkezdtem inni a teát és összejött. Ha érdekel, leírom hogy kell inni.

Üdv

11 hetes kismami

2009. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is hasonló cipőben járok sajnos, megírnád a csoda tea receptjét? Köszi!

2009. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt is kipróbáltuk köszönjük:(
2009. jún. 1. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 20:22-es vagyok újra. A cickafarkű teát hivatalosan a ciklus első napjától kell inni a peteérésig. (én nem mertem inni csak a 4-naptól, mert azt is olvastam hogy vérbőséget okozhat, de nekem így is bejött). A peteérés pontos idejét ovulációs teszttel néztem. Peteérés után palástfű teát kell inni. A teák készítéséhez nem szabad fém eszközöket használni. Gyógynövényboltokban lehet kapni 2-300 ft között van. Egy zacskó egy ciklusra bőven elég. Egy adag: kb 1 evőkanál teát kb 2dl vízzel le kell forrázni és 10 percig állni hagyni. Ha lehet ne ízesítsd semmivel, max citrommal. Sok sikert. Ha érdekel még valami, irj privit nyugodtan.
2009. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!